2737
2734
عنوان

چرا انقد اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3219 بازدید | 222 پست
😊 بزار بده چ بهتر از این که مادر شوهرت از چشم پسرش میوفته  مال من هر کاری هم میکنه چون زیر ز ...

اره بابا مادرشوهرمن صدبار پیش خودمن فقط رسوا شده 😏مادرشوهرت زبونش چجوریه مگه خیلی درازه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بابا مادرشوهرمن صدبار پیش خودمن فقط رسوا شده 😏مادرشوهرت زبونش چجوریه مگه خیلی درازه؟

نه دراز نیس زبونش ی دختر و یه پسر داده که اونم شوهر منه نمیزارن مستقل باشیم شوهرمم نمیزارن کار کنه چون اینجوری میگن تنهامون میزاره در عوضش ی قرون بهمون نمیدن هم من هم شوهرم خسته شدیم بخدا ...شوهرم میخواد ماشین بگیره با باباش با طلا های من و پول باباش چن روزه دعوامون ه بهش میگم بابات پول نمیده بهمون شریک نشو شوهرمم انقدر بدبخت میگه نه من باهاش حرف زدم 😐

در عوضم من باهاش زندگی میکنم باید خرجی شوهرم خودم بچه تو شکم خودم بدم مادرشوهرمم همش دخترش هی جمع میکنه واسه اون بخدا من حسود نیستم ولی خب ادمم من با پولی که هر بار مامانم بهم میده نمیتونم زندگیم بچرخونم که😞

2731

سکوت تو تو اون دعوا یعنی با شوهرت موافق بودی و مادر شوهرت اینو فهمیده تو باید ب شوهرت یچی میگفتی اروم شه من بودم میگفتم عزیزم ب ما ربطی نداره دوس داش بده ب دخترش ما ک نمتونیم واس اموال مامان اینا تصمیم بگیریم

گروه بنفش💜
سکوت تو تو اون دعوا یعنی با شوهرت موافق بودی و مادر شوهرت اینو فهمیده تو باید ب شوهرت یچی میگفتی ارو ...

صبح رفتم بهش گفتم ..به مادرشوهرم گفتم این بحث بیخودی بود شمام حرص نخور قلبت درد میکنه بدترمیشی  ..

آمین حالا ببین مادر شوهرم همیشه خدا میگه من دخترمو به کسیکه شغل نداره مستقل نیست ....نمیدم  ح ...

بله خودشون که زرنگ عالمن مردم ک اصن ادم نیستن 😏البته شما منطورم نیستیا اونا دیدشون اینجوریه

2738
صبح رفتم بهش گفتم ..به مادرشوهرم گفتم این بحث بیخودی بود شمام حرص نخور قلبت درد میکنه بدترمیشی  ...

در اصل باید با شوهرت صحبت می کردید بهش میگفتی جلوی من با خانواده دعوا نکن چون هر چی بشه همه به پای من نوشته میشه

گروه بنفش💜