2737
2739
عنوان

چرا انقد اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3219 بازدید | 222 پست
توجواب میدی،؟وای من ی روز نرمالم و ریلکس خوب جواب میدم ی روز عصبیم بدتر میشه ی روز اعصاب ندارم سکوت ...

مجبورم والای پرونده خشگل پشت سکوتمه همونجاجمعش میکنم

حمدوسپاس پرورگارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دلشون خواست بدن به دوماد😏

به شما چه😒

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
2728
این چ طرز حرف زدنه عزیزم😑

وا چی گفتم

منظورم این بود

اگه میخواستن میدادن به 

شما

ببخشید اگه ناراحتتون کردم.

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
2738
وا چی گفتم منظورم این بود اگه میخواستن میدادن به  شما ببخشید اگه ناراحتتون کردم.

ن من نگفتم چرا دادن ب دامادش ک .گفتم چرا با من قهر کرد .ک اابته الان اشتیه ۰۰

ن من نگفتم چرا دادن ب دامادش ک .گفتم چرا با من قهر کرد .ک اابته الان اشتیه ۰۰

کلا مادرشوهر همینه

فک کنم رو کار و شغل شما حساب کرده

2706