2733
2739
عنوان

چرا بعضی از خوابام واقعی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 66 پست
یکی از دلایلی که خواب هات تقویت شده همین نوشتنشون هست بهت کمک کرده اطلاعات یادت بمونه

نمیدونم شاید ولی سعی میکنم ک بنویسم یادم بمونه

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
ینی چی بهترش کرد؟ ینی خواب هاتونو تقویت کنید ؟ یا رفعش کنید و دیگه خواب نبینید؟

ن میخوام تقویتش کنم

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روحم میبینه😅🤣🤣

اصلا نمیخوام خواب ببینی

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731
خیلی حس خوبیه،پایدار باشین بانو😘😍❤

مرسی عزیزم شماام همینطور😘😘

هروقت خوابی دیدی ک ازش حس خوبی نمیگرفتی ، فارغ از اینکه محتواش هرچی بوده صدقه بده و به خدا توکل کن ...

چشم عزیزم میکنم این کارو حتما مرسی😘😘❤

2738
اصلا نمیخوام خواب ببینی

🤣🤣🤣

🤣🤣🤣

والا مدیونی با اون دماغ منو ببینی😂😂😎

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
والا مدیونی با اون دماغ منو ببینی😂😂😎

🤣🤣🤣خب عزیزم ب روحم میگم بعدشو ببینه 🤣🤣

ن میخوام تقویتش کنم

نوشتن خواب هات

تعریف نکردنشون

بروز ندادن این ویژگی خواب دیدن اینده 

بالا بردن و بالا نگه داشتن سطح انرژیتون با روش های مختلف مثل دعا_نماز_رقص_شکرگزاری_مدیتیشن و مراقبه و هرکاری ک شمارو با طبیعت و کاینات پیوند بیشتری میده مث باغبانی و امثالهم 

باید کاری و انجام بدین ک ضمن اینکه کار خوب و خیر و شادی هست بهش در اون لحظه حس خوبی داشته باشین 

2706