2733
2734
عنوان

معیار قیافه تو ازدواج

743 بازدید | 68 پست

سلام 

برای شما چقدر مهمه قیافه واسه انتخاب یه مرد تو ازدواج ؟ 

بنظرتون خیلی مهمه یا اینکه باید نادیده گرفت یا اینکه فقط به دل آدم بشینه کافیه ؟

اگر ازدواج کردید قیافه شوهرتون به دلتون میشینه یا باهاش کنار اومدید یا عاشق قیافش شدید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معیار اول

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
2728

عزیزم اصلا مهم نیست

همسرم ۵ سانتی متر ازم کوتاهتره

قیافه معمولی ای هم داره

اما اونقدر مهربون و خوش اخلاق و باسواد و باشخصیته که نگو

خواستگارهای دیگه ای هم داشتم اما اینقدر از شخصیت این اقا خوشم اومد که فکر کردم بدون ایشون نمیشه

الانم کاملا خوشبختیم😍🥰

مامان آراد و ماهان😍

عزیزم به نظر من فقط به دل بشینه کافیه مرد باید خوش اخلاق و کاری و چشم پاک باشه 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2738

مو‌مشکی چشم تیره ته ریش یا یکم ریش...

بور نباشه کافیه🖤

و خب شکم نداشته باشه سیکس پک هم نبود عب نداره...

قیافه و تیپ مهمه برام

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

من هنوز ازدواج نکردم اما به نظرم باید به دل بشینه 

قیافه اش اگه خوب باشه طبیعی میشه اما اگه از اول خوشت نیاد چشمت به بقیه میوفته حسرت می‌خوری 

البته این نظر منه گفتم هنوز ازدواج نکردم