2737
2734
عنوان

بزنمش ب نظرتون😡شوهر بد

308 بازدید | 38 پست

سه روزه زنگ نزده بهم بزنمش؟خوابیدم قلبم درد میکنه یه زنگ ب من نزد نمیگه ببینم عشقم زنده اس یا مرده سربازه ب خاطر همین فعلا کاری باهاش ندارم اومد دعواش کنم یان؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دلت میاد سرباز وطن را؟؟؟؟ 

اره سرباز وطن سه روزه ب من زنگ نزده زنگبزنه شهیدش میکنم

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2738
سربازی پدردرمیارن ازشون.ولی دلیل نمیشه ازتوبیخبرباشه بهش بگو

بخدا حرص میخورم فقططططط اخه اخرین بار زنگ زد هی پشت هم میگفت زنگ میزنم بهت بازما نگران نشو بخوره سرت سه روزه یه زنگ نزدی

عشق منم سربازه دقیقا سه آذر بهم زنگ زد دیشب خیلی دلم براش تنگ شده بود☹کلی گریه کردم الانم میترسم ب ...

منم همون روز دقیقانم عین شرایط تو بوگه گرفتم اینم زنگ نمیرنه

اون بنده خدا نمیدونی تو چه شرایطیه که رفته سربازی .مهمونی که نرفته بذار هر موقع زنگ زد بعد از حال و احوال پرسی با زبونه نرم بگو این چند روز زنگ نزدی خیلی نگرانت شدم بگو من دوست دارم هر روز صدای عشقمو بشنوم

گناه داره 😐😐😐😐 اما یه دعوای ریز لازمه😅

اره بزا فقط بیاد دستم بهش برسه😡😡😡

2706