2737
2739
عنوان

از دست این شوهر بیشورم چیکار کنم

832 بازدید | 51 پست

سالگرد ازدواجمون بود من پست گذاشتم 

همه بهم تبریک گفتن و لایک کردن شوهرم و خانوادش مث بز فقط نگاه کردن عکس عروسی مون بود

بعد عکس خودم تنها روگذشاتم شوهرم رو برش دادم باز همه دوستام کامنت گذاشتن، الا اینو خانوادش

اینا درصورتی ک خواهر برادرش پست میذارن این خودشو میکشه اون زیر

یا داداشش یدونه عکس بچه منو نمیذاره این کلا عکس داداششو بچه شو پست میکنه

صد بار گفتم یه کامنت بذار لایک کن اصلا مث بز فقط نگاه کرد

دعوامون شد گفتم ازت متنفرم و بلاکشم کردم 

بخاطر رفتارا این خانوادش محلم نمیذارن 

جاریم ی عکس میذاره خواهرشوهرم انقد قربون صدقه میره تو کامنت یا شوهرش هم همینطور ولی شوهرمن خیلی بیشوره 

چی کنم پستم پاک کنم آبروم نره ۲ روزه گذاشتم و ۳۴۰ تا لایک و ۱۰۰ تا کامنت خورده ی دونه شوهرم نداد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

بی ثقاوت باش ازت سوال کردن بگووو لازم نبوددد همش پیشمه

تو رو خدا زندگیاتون را رو دایره نریزید چش میخورید

خواهشاا پیامک خصوصی منو ببین  اصلا پیامی نیومده خسته شدممممم چی کارش کنم؟

چرا تو سالگرد ازدواج کام همو تلخ میکنید من که اصلا اهل عکس گذاشتنای مناسبتی نیستم ،مهم اینه عکس میگیرم هدیه میدم کیک و گل همه چی ولی نمی زارم اینستا و واتساپ چون خوشبختی من به فامیل ربطی نداره یا حسودن و بخیل مثل فامیل شوهرت که یه تبریکم نگفته یا حسرت میخورن پس چکاریه ادم خودشو بکنه تو چشم دیگران...

انگیزه ات برا گذاشتن پست چیه؟؟ فک کردی بقیه اونقد بیکارن بشینن چک کنن کی برات لایک‌گذاشته کی نگذ ...

فامیلای ما میکنن الان پاکم کنم برام حرف در میارن ک شوهرش دعوا کرده پاک کرده

2706