2737
2739
عنوان

اولین دفه ای از ته دل عاشق شدین

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اشنا ها بود هنوزم دوسش دارم ولی هیچوقت نگفتم بهش و نمیگم

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

من 20سالگی عاشق واقعی شدم 5 سال باهاش بودم خییییلی عاشقش بودم...ولی اون درحقم نامردی کرد ورفت......واگذارش کردم بخدا چون دیگ احساسم مرده دیگ سنگ شدم😢😢😢

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
2731
من عاشق شدم و نرسیدم با یه بچه هنوز یادمه گاهی اوقت ولی کم کم ی روشی یاد گرفتم دارم بهش بیتفاوت میصه

چند سالته؟؟

منم نمیرسم 😭😭

چه کنم یادم بره 

۳ ماه جدا شدیم 😭😭

بابام نزاشت بیشعور😭😭

الان شوهرمه 😍😍😍😍

حسمم عوض نشده 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
2738

زمان دانشگاه

عاشق همسرم شدم

❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

عشق به معنای واقعی فک کنم 17. سالم ب رسیدنی در کار نبود من نه عشق به معنای هوس من شیفته  رفتار و کردار و انسانیت معلمم شدم و خانم بود بابام میگفت شمس و مولانا ... خیلی محترم بود و هست امیدوارم همیشه شاد باشه خیلی وقته خبری ازش ندارم

2706