2737
2739

ما بیشتر از آنچه تصور می‌کنیم شبیه همدیگر هستیم

با اینکه فانتزی  افراد مختلف با یکدیگر متفاوت است اما لهمیلر ثابت کرده که همه آنها در سه دسته‌ی کلی قابل طبقه‌بندی هستند:

• رابطه جنسی گروهی
  • BDSM: بردگی، سلطه‌گری، تسلیم، آزارخواهی، سادو مازوخیسم …
    بی‌دی‌اس‌ام به رفتارهای سادیستی (دگرآزاری) و مازوخیستی (آزارخواهی) می‌گویند که طی آن یک‌نفر با علایق سادیستی (Dom/سلطه‌گر) با یک‌نفر که علایق مازوخیستی دارد (Sub/سلطه‌پذیر) قرار می‌گذارند که در طول رابطه، فرد سلطه گر سلطه پذیر را مورد تحقیر و آزار جسمی و روانی قرار دهد. این رابطه‌ای کاملاً توافقی است.
  • تجربه جدید / ماجراجویانه

با توجه به این سه دسته‌بندی، افرادی که خواهان رابطه جنسی سه نفره، بردگی و سلطه‌گری و  پوزیشن‌های جدید در مکان‌های جدید هستند بیشتر از بقیه عمومیت داشتند.

شاید برایتان عجیب باشد، اما تفاوت ویژه‌ای بین فانتزی زنان و مردان وجود نداشت. به گفته لهمیر تقریبا بیشتر فانتزی‌هایی که تا پیش از این تصور می‌شد کاملا مردانه هستند (همانند رابطه گروهی) را زنان نیز داشتند.

البته تفاوت‌هایی هم بین آنها وجود داشت. بر اساس این تحقیق مشخص شده زنان بیشتر در مورد تجربه‌های جنسی مشابه و بی‌دی‌اس‌ام رویاپردازی می‌کنند. این در حالیست که فانتزی بیشتر مردان حول محور تغییرات جنسی همچون لباس‌های مبدل پوشیدن و افکاری که تابو هستند، می‌چرخد.

زنان بیشتر روی محلی که رابطه انجام می‌شود حساسیت دارند این در حالیست که مردان تمرکزشان را روی فردی می‌گذارند که با او رابطه جنسی دارند.

اگه موافق بودید میتونم اطلاعات بیشتری براتون بذارم.

سلام بهم احترام بذاریم... ترنس فقط ترنس هست نه منحرف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا بفهمم مردی سرده یا گرم؟  خواستگارم خیلی رسمیه باهام یعنی سرد نیس؟

خب این نشون دهنده چیزی نیستش

شما باید خیلی راحت تر با این موضوع برخورد کنی با پرسیدن یه سری سوالات شاید به جواب و انتخاب درستت برسی

2731
😑 والا من ن روان پریشم ن رابطه گروهی دوس دارم 

درسته

ولی وقتی یه موضوعی بحث تحیقی داره ممکنه یه عده یسری از این حالات رو داشته باشن یسری حالات دیگه

واین دلیلی نمیشه که همه شرایطشون شبیه به هم یا حتی حالاتشون

روم. نمیشه توی این مرحله بی پرده این سوالات رو بپرسم

ببین شما قراره یه زندگی رو شروع کنی پس باید یسری چیزارو سوال کنی و راحت تر باشی

خیلی بی پروا سوال نکن اما باید بتونی یسری چیزارو بدونی که بعدا دچار مشکل نشید

2738
اگه درباره این چیزا اطلاعات داری من ی سوال دارم ازت جدیدن فهمیدم یکی از دوستام بایسکشواله یکم دربا ...

اطلاعات تا حدی دارم که این حسو کامل درک میکنم

بپرسین شما منم جواب بدم عزیزم

والا شوهر من از موقعی که حامله شدم دیگه به من دست نزده تا الان که بچم دوسالشه 

صبح تا شب سرکاره 

بعدم میاد میگیره میخوابه یا میره بیرون 

هر کاری میکنم پیش قدم میشم نمیشم به خودم میرسم ارایش میکنم لباس خوب میپوشم غذایخوب میزارم 

همه کاری میکنم این انگاری سنگ شده 

عصبی بد دهن تازه داره دست به زنم پیدا میکنه 

من الان توو کدوم گروهی هستم ایا😐

والا شوهر من از موقعی که حامله شدم دیگه به من دست نزده تا الان که بچم دوسالشه  صبح تا شب سرکار ...

ببین تمامی دسته بندی ها تو این تحقیق نیومده اما در این حد بوده که میشه اینجا بحثش رو گفت و در بارش صحبت کرد

چون متاسفانه بیشتر اگه بشه قطعا کاربری به مشکل میخوره

واسه همین

یعنی کاملا خشک شده؟؟

اره 

گوشیشو چک کردم مغازش دوربینو شنود داره 

خیانت نمیکنه 

اما دیگه هیچ حسی نداره 

میگم برم مماخمو با ... عمل کنم!!! اینو بپوشم نپوشم؟؟ میگه نه خوبی مشکلی نداری خیلیم خوشگلی ،این خیلیم خوبه 

یا اینکارو کنم اصلا تو کاری نکن فقط بخواب (اگه خسته ای) 

اصلا اجازه نمیده 

2706