2737
2739
عنوان

بهترین خبراین یک سال می خوام بهتون بدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1391 بازدید | 124 پست
ای خدا چه وضعیه تا میایم خوشحال بشیم واکسن اومده یه عده میان میگن واکسن کشتار و نسل کشیه خسته شدم بخ ...

اینا مغزاشونو با گلاب شستن دست خودشون نیست

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
شمانزن خوشگل خانوم 

یعنی واقعا  اسه شماها سوال پیش نمیاد؟

انقدر ساده این یا چی؟ 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای خدا چه وضعیه تا میایم خوشحال بشیم واکسن اومده یه عده میان میگن واکسن کشتار و نسل کشیه خسته شدم بخ ...

ولشون کن بابا همیشه توهم توطیه دارن همه ام از نظرشون دشمنن و میخوان نسل کشی کنن حالا مریض میشن میلیون میلیون پول قرص و آمپول خارجی میدن

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
چون میدونن به حرف خودشون کسی اعتبار نمیکنه مجبورن به محرز و پروفسور سمیعی و ... آویزون بشن

این پست های مسخره رو فقط تو پیچ های طب سنتی دیدم که رواج میدن والا خانم دکتر محرز بارها گفته دروغه من نیستم ولی به عنوان سلاح کشتار جمعی نشر میدن!!بسه بابا یکم فکر هم خوبه

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
2731
یعنی واقعا  اسه شماها سوال پیش نمیاد؟ انقدر ساده این یا چی؟

یا چی🙄

شعارشون هم خیلی مسخره ست کشتار جمعی😶😶😶😶

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
شعارشون هم خیلی مسخره ست کشتار جمعی😶😶😶😶

ترجیح میدن الان بمیرن ولی نسلشون منقرض نشه

😂😂😂

2738
حیف ک نمیشع اینجا  کلیپا و فیلمای  دکترا ایتالیایی و انگلیسی رو برات بفرستم  ک ، اطلا ...

@نی_نی_یار_3   @نی_نی_یار_5    

نشر اکاذیب و ترسوندن کاربرا از هزاران تایپک سرکاری بدتره.. لطفا تذکر بدین که این نشر اکاذیب رو ادامه ندن اینجا زن باردار و خانواده ی بیمار کرونایی زیاد هست لطفا پیگیری کنین

ترجیح میدن الان بمیرن ولی نسلشون منقرض نشه 😂😂😂

اخه با هیچ عقلی این متن ها قابل استناد نیستن واقعا نمیدونم چطوری اینارو میزارن

2706