2737
2734

سلام دوستان 

صد مرتبه دعای مقاتل بن سلیمان به نیت شفای خانوادم مخصوصا مادرم از کرونا چون آسم دارن و حالشون خوب نیست 

لطفا حتی یکبار هم برامون کافیه 

ممنون میشم دوستانتون رو هم دعوت کنید 🙏💚

هر کس هر تعداد مایله اعلام کنه 

فرصت تا شنبه شب 

«إِلَهِی کَیْفَ‏ أَدْعُوکَ‏ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی‏ مِنْکَ‏ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِیَنِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أدعوک [أَدْعُکَ‏] فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبَ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی‏ فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمَنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلَامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلًا غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ»؛💚💚💚💚

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من یکبارخوندم.التماس دعا انشاالله خداخانوادتوبرات حفظ کنه

ممنونم ازتون 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
2728
ان شاء الله شفاپیداکنن. التماس دعا نگار

ممنونم عزیزم خوندید یا میخونید  که حساب کنم؟💚🙏

2738

دوستان عزیز اگر دوست دارید تو این ختم شرکت کنید 🌺 

@الناخانووووووم   @مامان_آینده_هستم   @sar_be_hava   @عشقم_محمد   @ملکه__یخی    

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
۱ بار خوندم انشالله سلامتی شونو بدست بیارن

ممنونم ازتون 🙏

دوستان عزیز اگر دوست دارید تو این ختم شرکت کنید 🌺 🌺 

@مامانبزرگپانیذ   @مائده6525221   @موناآزادی   @rahaa98   @سواره    

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706