2737
2734
عنوان

خانمایی که کرونا داشتن

111 بازدید | 11 پست

سلام ، من نزدیک ب ۳ماهه ک حس بویایی و چشاییم عوض شده .یعنی بوهارو مثل قبل متوجه نمیشم نه که نفهمم نه اتفاقا خیلی زودتر میفهمم ولی بوها فرق کردن مخصوصابوی پیاز و سبزی،مرغ، و...شبیه خانمایی ک باردارن شدنم ولی حامله نیستم لطفا اگه مثل من بودین بگین اخه میترسم دائمی باشه 

من امروز فک کنم ۷ روزه درگیرم در دراز مدت نمیدونم ولی الان دقیقا مث باردارام تهوع دارم بوها  متوجه نمیشم

خداحافظ👋🏻     ■به نی نی یار گفتم یه جوری بترکونه که دیگ هیچوقت برنگردم😇💫🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز فک کنم ۷ روزه درگیرم در دراز مدت نمیدونم ولی الان دقیقا مث باردارام تهوع دارم بوها  مت ...

اخه من علائم دیگه ای ندارم فقط از کباب و پیاز و...خیلی بدم میاد و حالت تهوع میگیرم 

2728
اخه من علائم دیگه ای ندارم فقط از کباب و پیاز و...خیلی بدم میاد و حالت تهوع میگیرم 

نمیدونم احتمالش ضعیفه کرونا باشه شاید ی سرماخوردگی جزئی باشه

2740
نمیدونم احتمالش ضعیفه کرونا باشه شاید ی سرماخوردگی جزئی باشه

جزئی؟ اخه همش بوی تعفن میاد مخصوصا از دهنم دکترم پرسید گفت باید تست بدی ،ک اونم احتمالا کروناست 

جزئی؟ اخه همش بوی تعفن میاد مخصوصا از دهنم دکترم پرسید گفت باید تست بدی ،ک اونم احتمالا کروناست  ...

منم همین وضعم دکتر گفت عفونت های سینوس هاته ک باعث شده بوی بد تو مشامت باشه 

فقط بخور میدم و چهارتخم میخورم دفع شده و بو هم کمتر شده 

خواستین امتحان کنین