2737
2734

کدوم کاربرا تاپیکی اینجا زدن که مشکل شون رو مطرح کردن و دیگه تاپیک رو گم کردین یا نیومد سایت که ببینین آخرش چیشد 

من یه تاپیک ذهنمو درگیر کرده یه دختری بود با دوس پسرش رابطه داشت و دوماه پریود نشده بود دیگه نگفت چیشده و نتونستم پیداش کنم

فاطمه 09 هم دوس دارم ببینم الان درچه حاله و چیکار میکنه هر چند تو تاپیکا نظری ندادم ولی پیگیرش بودم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه تاپیک هم بود شوهرش همکاراش رو انگشت میکرده ترکید 🤣

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2731

چند سال پیش کاربر زری بلا کل دوران بارداریش و اینجا بود و خیلیا میشناختنش بعد که پسرش به دنیا اومد گفت مشکل داره و خیلی خیلی ناراحت و درمونده بود..دقیق نفهمیدم مشکلش و اما یهو رفت و خبری ازش نشد.همیشه دوس دارم بدونم پسرش چطوره الان

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
کاربربانوی مهربانی ک درخاست تعلیق داد،نمیدونم اخرش برمیگرده پیش شوهرش دوباره یانه

مشکلشون چی بود

فاطمه 09   و یه دختر بود عاشق پسرداییش شده بود که تو یه ساختمون باهم زندگی میکردن نمدونم اخرش چیشد😖

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...
2740
چند سال پیش کاربر زدی بلا کل دوران بارداریش و اینجا بود و خیلیا میشناختنش بعد که پسرش به دنیا اومد گ ...

عزیزم 😢خداکنه مشکلش قابل حل بوده باشه

@فاطمه۲۰۰۰اسم شوهرشم علی بوداراکی بودشوهرش ۱۴سال ازش بزرگتربودخیلیم آقا وخوب بودولی خودش رفتارای بچگانه داشت هرروزباشوهرش دعوامیکرد

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
گمش نکردم.یتیمترینه اسمش.به خاطر ۲میلیون خودکشی میخواس بکنه

برا دومیلیون؟ 

Monika1372 

کاربریشو لغو کرد نمیدونم بچش چی شد،گاهی فکر میکنم بهش

خدا کنه هر کجا هست خوشبخت و خوشحال باشه

قابل توجه اونایی که ناراحتن از دستم😞بابت حرفایی که در جواب بی ادبیاتون شنیدید اگه ناراحت شدید خواستم بگم فدای سرم که ناراحت شدید چون خوب کردم لابد یه کاری کردید یه چیزی گفتید که حقتون بوده جوابشو بشنوید.از این به بعدم برنامه همینه😌من خیلی ارومم تا به دست و پام نپیچی کاریت ندارم پس حد خودتو بدون که جوابی نشنوی که خوشت نمیاد
@فاطمه۲۰۰۰اسم شوهرشم علی بوداراکی بودشوهرش ۱۴سال ازش بزرگتربودخیلیم آقا وخوب بودولی خودش رفتارای بچگ ...

یکی دیگم بود با شوهرش 23 سال اختلاف سنی داشت میگفت بدم میاد وقتی ازم رابطه میخواد، مرده پولدار بود و یه پسر داشت که خارج از کشور زندگی میکرد

Monika1372  کاربریشو لغو کرد نمیدونم بچش چی شد،گاهی فکر میکنم بهش خدا کنه هر کجا هست خوشبخت و ...

اونو منم می‌شناختم مگه حامله بود؟ 

اونو منم می‌شناختم مگه حامله بود؟ 

یه بار حامله شد که سقط شد بچش بعد ناخواسته دوباره باردار شد و دیگه خبری نداد

قابل توجه اونایی که ناراحتن از دستم😞بابت حرفایی که در جواب بی ادبیاتون شنیدید اگه ناراحت شدید خواستم بگم فدای سرم که ناراحت شدید چون خوب کردم لابد یه کاری کردید یه چیزی گفتید که حقتون بوده جوابشو بشنوید.از این به بعدم برنامه همینه😌من خیلی ارومم تا به دست و پام نپیچی کاریت ندارم پس حد خودتو بدون که جوابی نشنوی که خوشت نمیاد
2706