2737
2734
عنوان

حس شیشمی

436 بازدید | 80 پست

سالام به روی گلتون

عاقا ما یجا گفتیم حس شیشممون قویه همه ریختن سوال پرسیدن😂😂😂

این بگیر نگیر داره

یه چن تاییتون سوال بپرسید درمورد شخصیت و زندگیتون اگه درست گفتم یعنی الان خوب کار میکنه

توروخدا یکی یکی بپرسید فقط😂😂

خصوصیات اخلاقی منو بگو

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم من دوتا سوال دارم 

من کی باردار میشم

راضیه پشت منه چیزی گفته بنظرت

فقط یه آرزو دارم 🤲و براش تااخر عمرم صبر میکنم 🌱.اونم اینه که یه نی نی داشته باشم 👶که به همسرم بگه بابا👨‍👧 دیگه هیچی از خدا نمیخوام.{◇توروخدا براهمسرم یه صلوات بفرستین😔◇}میدونم که گره ای که تو زندگیمه فقط به دستای خودت باز میشه😭🤲پس کمکم کن.
2738
به نظرم کسی که گفته نمیخوامت را فراموش کن اگه برگشت پس بزن.قدر خودت را بدون 

اونم منو دوست داشت ولی خانوادش قیامتیش کردن گفتن یا باید مارو انتخاب کنی یا این دختره . برای همینم اون گفت هرکار کنیم نمیشه نمیذارن ولی من الان فقط امیدم به خداست هرکس هم نذاره مهم نیست مهم اینه که کارمو سپردم به دست خدا اون این گره کورو برام باز می‌کنه 

زندگی زیبا دوستت دارم ...
2706