2737
2739
عنوان

دهه هفتادی های گل بیاین دور هم باشیم 😍🥰😊

| مشاهده متن کامل بحث + 18175 بازدید | 1738 پست
چجوری تنور درس کرده بودین ؟ 😃 نکنه از اینا که تو زمین چاله درست میکنن؟ 

آره گلم تو زمین چاله درست کرده بودیم الانم خودم بهش فکرمیکنم میگم واقعا چطور اینکارو کرده بودیم خیلی جای تعجب داره 🤔😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تولدت مبارک گلم

مرسی عزیز دلم هر روزتون مبارک

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
آره گلم تو زمین چاله درست کرده بودیم الانم خودم بهش فکرمیکنم میگم واقعا چطور اینکارو کرده بودیم خیلی ...

خخخ . بچه ها جرات و قدرت انجام هر کاریو دارن اعتماد بنفسشون بالاس و نمیگن نمیشه و نمیتونیم 

جسورن

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2731
آره گلم تو زمین چاله درست کرده بودیم الانم خودم بهش فکرمیکنم میگم واقعا چطور اینکارو کرده بودیم خیلی ...

چقد خنده دار که ازتونم میخریدن بچه ها 😂😂❤

2740
وای منو یاد اون شعری انداختی که مهر ماه تلویزیون پخش میکرد باز آمد بوی ماه مدرسه بوی بازی های راه م ...

من هنوزم وقتی به مهر میرسیم دلم هوای خرید وسایل جدید داره....عاشق لوازم تحریریام من بیخیالشن همونجا چندساعت می چرخم دفعه اخرم رفتم با ذوق تمام یه مداد تمساح و یه پاککن طرح هویج خریدم دلم اروم بگیره بعدم کادو دادم به یه بچه مدرسه ای

من هنوزم وقتی به مهر میرسیم دلم هوای خرید وسایل جدید داره....عاشق لوازم تحریریام من بیخیالشن همونجا ...

اخی عزیزممم

2706