2737
2739
عنوان

دهه هفتادی های گل بیاین دور هم باشیم 😍🥰😊

| مشاهده متن کامل بحث + 18170 بازدید | 1738 پست

کارتون آبی😁

عصر یخبندان

و و و

همیشه یادمان باشد که نگفته هارا میتوان گفت، ولی گفته  هارا نمیتوان پس گرفت، چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ، شکستن با کوزه است... دل ها خیلی زود از حرف ها می شکنند.........................!  قضاوت نکنیم! زخم زبون نزنیم! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ حس خوب نوشتن گچ رو تخته

گچای رنگی رنگی

شیرای سهمیه ای مدرسه

نون سنان سهمیه ای مدرسه😁😁😂😂😂

همیشه یادمان باشد که نگفته هارا میتوان گفت، ولی گفته  هارا نمیتوان پس گرفت، چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ، شکستن با کوزه است... دل ها خیلی زود از حرف ها می شکنند.........................!  قضاوت نکنیم! زخم زبون نزنیم! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»💞

اون پاک کن خوشگلای عطری که شکل خوردنی و ... بودن ته باکلاسی بود

مدادفشاری بیخودا که مغزش دونه دونه بود و کمرنگ

دفتر ۱۰۰ برگ املا و ریاضی

کارتای صدآفرین

پولای برره ای

ترشکای ۱۰ تومنی که بهم وصل بودن

لیوان آکاردئونی

فلوراید

2728
اون پاک کن خوشگلای عطری که شکل خوردنی و ... بودن ته باکلاسی بود مدادفشاری بیخودا که مغزش دونه دونه ...

وااای پاک کن مدادی😂😂هی عوض میکردیم تموم میشددددد

اررره مداد نوکیا که هی تموم میشد باید نوک میزاشتی 

وای چه دورانی بود لعنتیییییی زود گذشت 😨😨

دارا و سارا 😁

کیف چرخ دار

جا مدادیای فلزی طبقه  ای

خودکار اکلیلیا

2740

کاااااش میشد فقط ی شب برگردیم به دوران دبستان

اقا یه فیلمی بود دوتا دوست بودن تو دوره نوجوانی شب خوابیدن صبح بیدار شدن دیدن بزرگ شدن و لباساشون بر ...

همون که یکیشون چاق بود یکی لاغر؟؟

فکر کنم مردان کوچک نبود؟🤔

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻
😂😂😂 خیلی خوب بود من همش یه جا میزدم همکلاسیام گیر ندن هی میگفتن وصوت اشتباس😂😂😂 حالا مثلا کف ...

وااای من جرعت نداشتم بزنم فقط یکی دوبار فایمکی زدم مامانم میگفت نزن بابات خوشش نمیاد اینا سرطان زاس😁

شمایی که الان داری این متنو میبینی همین حالا یه دعای خوب برام بکن 🤩مرسی مهربون
حالامجری خوبه... من صدای اون بچه هایی که لباس خوشگل می‌پوشید شعر میخوندن فاطیماهم توشون بود بچه بود ...

وای اره اونا که شعرمیخوندنو یادمه 

شمایی که الان داری این متنو میبینی همین حالا یه دعای خوب برام بکن 🤩مرسی مهربون