2752
2734
عنوان

دهه هفتادی های گل بیاین دور هم باشیم 😍🥰😊

| مشاهده متن کامل بحث + 18180 بازدید | 1738 پست
اره خیلی خوب بودن یادته کارت پستال میدادیم به دوستا و معلمامون عیدا یادته دفتر خاطرات ها رو میز مع ...

اووف اره ، یادته یه دفترچه داشتیم کلیییی برچسب پروانه و اینا میچسبوندیم ؟؟ 

[ 👫🏻🧿💍❤Married# شکرِ خدایی رو که تورو بهم داد...]
خودمونیم ولی 80دیا همشون لجباز و یک دنده ان

کووووفت😂😂

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وااااای آره یاازاین خوراکیابود شکل زولبیا دنباله داربود یع پولی میگرفتن میگفتن تاجایی که کشیدی مال خ ...

واااای آره یادش بخیر😭😭😭😭

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
اووف اره ، یادته یه دفترچه داشتیم کلیییی برچسب پروانه و اینا میچسبوندیم ؟؟ 

😂😂😂اره 

تو دفترامون حاشیه شو گل میکشیدیم 😁😁

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
5سالم خیلیه واقعا

برنامه هاش تو یه رده هس

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
دوتاخرس بودن توجنگل همیشه باهم بودندیکیش سفید یکیش قهوه ای

اره دیدمش سرچ کردم الان

حنا دختری در مزرعه

بچه های مدرسه والت

بچه های کوه الپ

بابا لنگ دراز

انه شرلی

😂😂😂اره  تو دفترامون حاشیه شو گل میکشیدیم 😁😁

🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️ من زنگ اولا رو میزمو با پاک کن تمیزمیکردم برق میزداااا بعد خورده های پاک کن رو میریختم تویه جعبه کوچیک نگه میداشتم🙄🙁🙁

[ 👫🏻🧿💍❤Married# شکرِ خدایی رو که تورو بهم داد...]
اره دیدمش سرچ کردم الان حنا دختری در مزرعه بچه های مدرسه والت بچه های کوه الپ بابا لنگ دراز انه ...

تام و جری محبوب همه ی نسلها😅

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️ من زنگ اولا رو میزمو با پاک کن تمیزمیکردم برق میزداااا بعد خورده های پاک کن رو میریخت ...

😂😂😂😂 اخ 

2706