2737
2734
عنوان

مامان هایی ک نوزاد ۶ ماهه دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 42 پست
ی مدت حریره رو نده کلا بعد شروع کن دحتر منم فرنی و حربره نمیخورد ی مدت کلا ندادم بعد شروع کردم خورد ...

عزیزم. سیب زمینی اب پز کنم بعد با کره اب شده له کنم هنینجوری بدم بهش؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
عزیزم رفلاکس داشته زود غذا شروع کردی؟ چند کیلوعه فندقت؟ رو زانوهاش میتونی وایسه. سینه خیز میره؟

ن کلا دوست داشتم غذا بدم چون شیر خودمم نخورد از ۴ ماهگی شیرخشک خورد گفتم لااقل ویتامین ها با غذا بهش برسه

سینه خیز ن زیاد خیلی کم خیلی خیلی کم

فقط میشینه 

الان نمیدونم چند کیلوئه ۴ ماهگی واسه واکسن بردم ۷:۳۰۰ بود۵ روز دیگه واس ۶ ماهگی میخوام ببرم وزنشم کنم

چقدر دوسم داشتی چقدررررر دوستت داشتم ..ب همه آرزوهامون رسیدیم.....آره ب هم رسیدیم سال ۹۳....ولی چرا تو اون همه مهربون من نیستی دیگه👨‍👩‍ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم. سیب زمینی اب پز کنم بعد با کره اب شده له کنم هنینجوری بدم بهش؟

اره عزیزم

چون بچه ها دوس ندارن شیر مادر تغییر مزه بده بخاطر همین دوس ندارن با چیزی میکس بشه

اگه باز نخورد با شیرخشک امتحان کن اگه ب پروتئین گاو حساسیت نداره شیر پاک بخر میکس کن ببین میخوره

Lea  
ی مدت حریره رو نده کلا بعد شروع کن دحتر منم فرنی و حربره نمیخورد ی مدت کلا ندادم بعد شروع کردم خورد ...

نه پوره سیب

سیب میوه

بهداشت گفت پوره هویج یا سیب بهش بده

ب هویج آلرژی داره، سیبم نمیخوره😑

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2728
نه خیلی ریزه

عیب نداره

سرلاک بگیر ببین میخوره

چقدر دوسم داشتی چقدررررر دوستت داشتم ..ب همه آرزوهامون رسیدیم.....آره ب هم رسیدیم سال ۹۳....ولی چرا تو اون همه مهربون من نیستی دیگه👨‍👩‍ 
نه پوره سیب سیب میوه بهداشت گفت پوره هویج یا سیب بهش بده ب هویج آلرژی داره، سیبم نمیخوره😑

خب سیب رو بخارپز نکن ی تیکه کن بزار داخل میوه خوریش ک از داروخانه میتونی بخر شبیه پستونکه بعد بده دستش با لثه یا دندون اگه داره فشار میده میخوره

Lea  
عیب نداره سرلاک بگیر ببین میخوره

رفلاکسیه

دکتر گفت سرلاک ب هیچ عنوان نده

حالا منم سوپو شروع کنم ببینم میخوره

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2740
خب سیب رو بخارپز نکن ی تیکه کن بزار داخل میوه خوریش ک از داروخانه میتونی بخر شبیه پستونکه بعد بده دس ...

اشکال نداره خام باشه؟

دل درد نمیگیره؟؟

اره عزیزم چون بچه ها دوس ندارن شیر مادر تغییر مزه بده بخاطر همین دوس ندارن با چیزی میکس بشه اگه ...

خانمی فعلا دخترم همه چیز میخوره نه نمیکه. همین کخ میبینه سفره پهن میکنم یا هرخوراکی میارم دست و پا میزنه و گریه میکنه بهش غذا بدم

ماش يا عدس يا بلغور گندم يا برنج 1قاشق چاي خوري پوس کنده 

هويج پياز سيب زميني يک عدد کوچک

جعفري يک ساقه

مرغ دو بنده  انگشت

گوجه از 7ماهگي شرو کن

نمک هم نزن بجاش يک پيمانه شير خشک بريز

خط اول هر 3 روز تغيير بده

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
خانمی فعلا دخترم همه چیز میخوره نه نمیکه. همین کخ میبینه سفره پهن میکنم یا هرخوراکی میارم دست و پا م ...

عزیزم غذای سفره بعد ی سالگیه

چون نمک رب ادویه و روغن براشون ضرر داره

Lea  
عزیزم غذای سفره بعد ی سالگیه چون نمک رب ادویه و روغن براشون ضرر داره

میدونم گلم منظورم اینه که میفهمه وقتی سفره پهن میکنم یعنی غذا میخوام بیارم شروع میکنه بی تابی کردن و سینه خیز میره خودش میرسونه. منم سوپشو میارم سر سفره بهش میدم

2706