2410
2553
عنوان

مامان هایی ک نوزاد ۶ ماهه دارن

177 بازدید | 42 پست

بچه ها من از ۴ ماهگی فرنی و میوه پخته و این چیزا رو شروع کردم الان دخترم چند روزه دیگه ۶ ماهش میشه براش سوپ درست کردم

شما چ چیزهایی میر یزید تو سوپش

چقدر دوسم داشتی چقدررررر دوستت داشتم ..ب همه آرزوهامون رسیدیم.....آره ب هم رسیدیم سال ۹۳....ولی چرا تو اون همه مهربون من نیستی دیگه👨‍👩‍ 

من هنوز سوپ شروع نکردم

حریره بادوم هم خیلی بدش میاد

پوره سیب هم که بهش میدم ، عق میزنه

درمونده شدم دیگه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من هنوز سوپ شروع نکردم حریره بادوم هم خیلی بدش میاد پوره سیب هم که بهش میدم ، عق میزنه درمونده شد ...

وای چ بد غذا😂چند وقتشه

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

هویج برنج سیب زمینب گوشت(ماهیچه؛مرغ؛ی روز این ی روز اون یکی)از اینا شروع کن کم کم بهش کدو سبز ی روز ی روز سبزی(گیشنیز جعفری)نخود فرنگی؛لوببا سبز؛جوپرک

عدس و ماش هم از ۷ ماهگی ب بعد

Lea  
2714
من هنوز سوپ شروع نکردم حریره بادوم هم خیلی بدش میاد پوره سیب هم که بهش میدم ، عق میزنه درمونده شد ...

خوب وزن گرفته؟؟

بعضیا کلا غذا نمیخورن دیگه فقط شیر

نمونه ش خوده من وقتی نوزاد بودم

چقدر دوسم داشتی چقدررررر دوستت داشتم ..ب همه آرزوهامون رسیدیم.....آره ب هم رسیدیم سال ۹۳....ولی چرا تو اون همه مهربون من نیستی دیگه👨‍👩‍ 
خوب وزن گرفته؟؟ بعضیا کلا غذا نمیخورن دیگه فقط شیر نمونه ش خوده من وقتی نوزاد بودم

عزیزم رفلاکس داشته زود غذا شروع کردی؟ چند کیلوعه فندقت؟ رو زانوهاش میتونی وایسه. سینه خیز میره؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

ی مدت حریره رو نده کلا بعد شروع کن

دحتر منم فرنی و حربره نمیخورد ی مدت کلا ندادم بعد شروع کردم خورد

شما سوپو شروع کن

سیب زمینی هم با قاشق نده با کره له کن با دست بده میخوره

Lea  
خوب وزن گرفته؟؟ بعضیا کلا غذا نمیخورن دیگه فقط شیر نمونه ش خوده من وقتی نوزاد بودم

نه خیلی ریزه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706