2733
2739
عنوان

حرف های جنسی و بی غیرتی

4512 بازدید | 101 پست

دوستان من با یه پسر بی غیرت اشنا شدم خیلی ناراحتم از اینکه دیشب تمام کردیم قصدمون ازدواج بود ولی اینگار پسره پا پیش نمیزاره و حرفاش الکی بوده روم غیرت نداره و همش من باید منت کشی کنم تا جایی رسیدیم که دیشب دوستش بهم استکیر بی شرمانه تو گروه جلو عشقم بهم داد ولی هیچی بهش نگفت تازه به من میگفت حق نداری فحش بدی به رفیقم و بهش بی احترامی کنی 

خیلی ناراحتم واقعا غرورم تیکه تیکه شده قلبم شکسته من روش حساب باز کرده بودم تازه حرف جنسی هم میزد چن بار بهش گفتم ادامه نده.... 

برا ایندم حتی به فکر ازدواج باهاش افتادم

ایا راهی میدونید که بتونه پسره رو برگردونه و من پسش بزنم؟ میخوام غرور از دست رفتم رو برگردم لطفا کمک کنید بگید چیکار کنم خودش برگرده بگه ببخشید خیلی مغرور شده به خودش 

تا جایی که دیشب گفتم از زندگیت میرم گف برو گمشو راحت بشم از دستت 

بعدشم بهم گف یه هفته دیگه نظرت عوض نشه باز بیای التماسم کنیا

بهم بگید چیکار کنم دوستان

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5384559/وای-خانوما-امروز-رفتم-عکس-رنگی-از-رحم

لطفا حتما گزارش بزنین👆🏻👆🏻❤️

ایشالله هرچی از خدا میخواین بهتون بده😍💋

اگه مشکل از خودت باشه، میمونی و خودتو درست میکنی... اگه مشکل از اون باشه، میمونی و درستش می کنی... چون تو دوسش داری!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچکاری نکن اصلا . اگه سراغتم اومد جوابشو نده بهش فکرنکن ارزش نداره 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2738

این چه سمی ه که جلوش غرور لازم داشته باشی یا نداشته باشی

سیفونو بکش بره 💩

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
https://www.ninisite.com/discussion/topic/5384559/وای-خانوما-امروز-رفتم-عکس-رنگی-از-رحم لطفا حت ...

زدمممم💋

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
2706