2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه کلا من به جز تهران و شمال ،شهر های دیگه رو از نظر امکانات قبول ندارم 

اره راست میگی پول نفت ما خوزستانیا خرج شهرای بالا میشه اما خودشون هنوز جنگ زده و منطقه محرومن 😥هنوزم وقتی بارون میزنه به جای اینکه بودی نم خاک لذت بخش باشه براشون گریشون میگیره 

🥀‌‌⃤IF U SEE EVERYTHING beautiful, know that ur drunk
2731
شمالم الان

وای مازندرانی هم هستی 😍😍😍

ببین پشیمون میشی بری حالا خود دانی ⁦❤️⁩

اگه تعلق خاطری نداری به جاهای دیگه همین مازندران بمون 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2738
نه کلا من به جز تهران و شمال ،شهر های دیگه رو از نظر امکانات قبول ندارم 

شما واقعا امکانات شیرازو با شمال مقایسه میکنید؟

جسارت نباشه ولی شهرای شمالی انگشت کوچیکه شیرازم نمیشن

💏"You & me 💕make a wonderful "We
منمم  

خوشبحالت مازندرانی هسی من شیرازیم ولی ارزوم بود شمالی بودم چقد اونجا باصفاست هعـــی، 

شیراز تنها زندگی نکن 

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
برا زندگی  تنها مخارجو محیطش و فضاشو و اینا چطوره :(

خوبه دوسش دارم زندگی تو شیراز

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
شما واقعا امکانات شیرازو با شمال مقایسه میکنید؟ جسارت نباشه ولی شهرای شمالی انگشت کوچیکه شیرازم نمی ...

اوکی 😅خوبه من دوست پسر قبلیم که پزشک بود شیرازی بود 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
عزیزم هیچجا برای یه دختر تنها تو ایران مناسب نیست هرجا رفتی دو جفت کفش مردونه با خودت ببر پشت در بزا ...

دلم میخاد مستقل شم زندگی تو جاهای دیگ رو تجربه کنم ادم تنها زندگی کنه قوی تر میشه دوس ندارم وابسته باشم 

2706