2737
2739
بنظرت میشه تنها زندگی کرد اونجا؟

ببین همه چیز بستگی به خود ادم داره اما بنظر من شیراز نسبت به بقیه کلان شهرها خیلی امنیتش بیشتره بازم میگم این حرف نسبیه همه چیز به رفتار خود فرد داره

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=165943038]شیراز رو با تهران مقایسه میکنی من دو روز تهران باشم دق میکنم نه جایی تفریح درست و ح ...

من هر وقت امدم رفتم شمیراننت خونه دوستم ولی هیچ وقت تهران و شیراز رو نمیشه باهم مقایسه کرد و این کل کل هم بین شیرازی ها و تهرانی ا بوده 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
مثلا خواستی بگی شاخ تهران هستی😐😐😂😂😂😂😂😂😂

👌👌👌👌

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2731
بالاخره از یه جایی باید شروع شه د اینو جا بندازیم که دخترم میتونه تنها باشه و امنیت میخواد اینجور که ...

نگفتم تنها باشی یا نباشی

از حرفات اینجوری استنباط کردم که دوس داری هانیه تنها باشی تا قوی نشون بدی و هیچوقت ازدواج نکنی تا وابسته نباشی من برا دراز مدت گفتم که تنهایی خطرات زیادی داره

اینکه گفتم ازدواج کنی به این خاطر بود فکر کردم با ازدواج حساس موفق نیتی و اونو وابستگی خودت خواهی دونست 

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم