2737
2734

اول خودم میگم

اقا من بچه بودم برام یدونه جوجه رنگی گرفتن یدونه چوب کبریت کردم تو ماتحت جوجه بدبخت میلرزید چوب کبریده هی فسار میدادم جوجه جیغ میکشید اینم داخل نمیرفت اخرش جوجه بدبخت میرد چوب کبریت در اوردم بدبخت فشار اومده بود قهوه ای شده بود از اون به بعد برام جوجه نگرفتم😆😅 

یکی دیگه هم من ۵ سالم بود مامانم مهمان داشت ماهی درست کرده بود گربه ها صف کشیده بودن پشت حیاط منم دلم سوخت ۳ تا تیکه ماهی بزرگ ریز ریز کردم رو فرش تو اتاق در هم باز گذاشتم گربه ها اومده بودن داخل میومیو راه انداخته بودن😂😂😂😂😂 در اتاق هم ققل کردم مامانم مبگفت بده کلیدو میگفتم پیشی گشنه باید غذا بخوره اخرش کار خرابی کردن رو فرش جهیزیه مامانم.. مامانم با مگس کش افتاد دنبالم😁🤣 

رفته بودیم فروشگاه یه خانم افغانی بچشو گذاشت جفتم یه لحظه بچه پیشم شیرین اومد محکم نیشگون گرفتم دیدم صداش در نیومد و خندید لپاشو محکم کشیدم بازم خندید بعد اخرش یدونه سیلی اب و تاب دار زدم بغض کردو بعد خندید اخرش میخواستم بندازمش پایین که ننش تشریف اورد اخرشم کلی تشکر کرد😆🤣 

@میومیو_عوض_میشه    

@کاپ_کیک_عصبانی    

@پرنسس_رویاهام    

@قمرخانوم_پنجه_طلا    

@نیکی0    

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه بچه بدى بودى

از دیوار راست میرفتم بالا شیطون بودم ولی الان کار به کار کسی ندارم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2728
بچه های فامیلو  اونقدر میزدم که صدا سگ بدن

ای حال میده😂😂😂😂🤣😂🤣🤣🤣 البته دوبرابر کتکشو باید میخوردیم 

منم یبار یخ انداختم شلوار پسر داییم😂😂😂

2738

وایی عجب منم شیطون بودم از در و دیوار بالا میرفتم ولی دیگه عین تو نبودم

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
نه من میزدم هیچ کتک نخوردمه

خوش به حالت من یبار خر شدم دختر دختر خاله مامانمو زدم ۲ سالش بود من ۸ سالم بود عین خر از مامانم کتک خوردم 😆 اون بچه هم هی وق میزد🤣🤣

ای حال میده😂😂😂😂🤣😂🤣🤣🤣 البته دوبرابر کتکشو باید میخوردیم  منم یبار یخ انداختم شلوار ...

وایی خخخخخ   چطوریی

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
وایی عجب منم شیطون بودم از در و دیوار بالا میرفتم ولی دیگه عین تو نبودم

خواهر من خیلی رد بودم اخه با اون جوجه بدبخت چیکار داشتم😑😑

حضور ذهن ندارم همه تاپیکام خاطره ان😂😓

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706