2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من‌کاربر‌مرد هستم

بهتون پیشنهاد میکنم سخنرانی حاج آقا امینی خواه که کتاب آن سوی مرگ روشرح میدن رو گوش بدین تقریبا۴۰جلسه همشونم زیرنیم ساعت فوق العاده تاثیرگذاره که میتونه تلنگری بزرگ باشه برامون ومسیر زندگیمونو تغییربده

این کتاب شرح حال چند نفرازاشخاصیه که روح از بدنشون جدا شده وچیزایی که میبینن هرآدمی رو متحیر میکنه که براساس آیات وروایات کاملا صحیحه

اگه دوس داشتین بگین لینکشو بدم دانلودش کنین

خوشا آنان که اله یارشان بی...به حمدو قل هواله کارشان بی...خوشاآنان که دائم در نمازند...بهشت جاودان بازارشان بی
2740
سلام  یعنی وقتی نماز میخونم رابطه ای با خدا دارم که روم میشه ازشون درخواست داشته باشم  ا ...

چه عالی 😍😍

حتما دل خیلی پاکی داری که انقد احساس نزدیکی میکنی به خدا 😍😍🙂

زندگی خیلی نامرده 
راستش من ازوقتی از خیلی از مسائل عقیدتی فاصله گرفتم آرامشم خیلی بیشترشده

شاید وسواس گونه بوده رفتارتون که ارامش نداشتی

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
من قرآن میخونم نماز نه چون نماز آداب خاصی داره بنظرم سخته من وسواس دارم هر نماز باید لباسم تمیز بپوش ...

پس عزیزم شیطون فهمیده تو رو از چه راهی،از نماز بندازه.

عزیزم ،به نظرت نماز رو بخونی حتی اگه به دلت نشینه بهتره یا دستور خدا رو ترک کنی ؟

عزیزم،به این حالت میگن حمله ی از سمت راست،که شیطون با اذیت کردن و ایجاد وسواس ،انسان رو از نماز ،رویگردان میکنه.

ما که قرار نیست برای دل خودمون بخونیم.

یکی از رزمنده ها ،در حالی که تمام لباسهاش غرق خون بوده و چاره ای نداشته مجبور شده با همون حال نماز بخونه.

و اون نمازش ،جزء نمازهایی شده که بسیار مورد قبول خداوند شده.

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2706