2737
2734
مرسی عزیزم شما یکی از چندنفری هستی که بامن  رفتار خیلی خوبی داشتی چون نحوه ی تبادل نظر مهمه بعض ...

بله واقعا بعضی رفتارها خوب نیست ما همه بنده خداییم و کسی نمیتونه بگه کدوم یکیمون پیش خدا عزیز تر هستیم حتی شاید کسی که ظاهرش بهتر از من نباشه باطنش ده برابر بهتر از من باشه.

من تا حدودی متوجه شدم دغدغه هاتون رو.

ببینید حالا فلسفه حجاب و غیره به کنار. فرض کنیم اینها یک سری دستورات الهی هستند

یکبار جمله ای خوندم از یک خانم شهیده که خیلی روی من تاثیر گذاشت، ایشون باتقوا بودند اما نگران بودند دوستشون میگفتند نگران نباش تو برادرت شهید هست شفاعتت میکنه، ایشون میگن من میخوام خودم چراغم دستم باشه

حالا من هم اینطور نگاه میکنم که خدا ارحم الراحمینه خدا بخشنده هست اون هم خیلی زیاد.پیامبر(ص) فرمودند در شب معراج دیدند که به سر در بهشت نوشته ای خداوندی که رحمتت بر غضبت پیشی گرفته. یا روایت داریم در روز قیامت خداوند اونقدر رحمتش و بخششش گسترده میشه که حتی شیطان هم به طمع میوفته

اما چیزی که هست اینه، میگم بر فرض ان شاالله خداوند تمام گناهان من رو ببخشه در روزرقیامت، اما من در برابر چنین خدای مهربانی چطور شرمنده باشم؟ چطور سرم پایین باشه به خاطر نافرمانیش؟ چقدر خوبه که از من راضی باشه. اینطوری فکر کردن باعث میشه عبادت و بندگیمون فقط از روی ترس نباشه، بلکه با عشق و شوق باشه.

حضرت علی(ع) فرمودند عبادت کنندگان سه دسته هستند دسته اول به خاطر ترس از عذاب عبادت میکنند که این عبادت بردگان است

دسته دوم به خاطر طمع پاداش عبادت میگنند که این عبادت مزدوران است اما دسته سوم خدا رو برای دوستیش عبادت میکنند که این عبادت آزادگان و بهترین عبادت است

من دین رو با شهدا فهمیدم، اونقدر که عاشقانه خدا رو پرستش میکردند...

کتاب سه دقیقه در قیامت خیلی به یقین و امیدم کمک کرد میخوام بذارمش اگر گذاشتم تگتون میکنم

معلومه دل پاکی دارید و حقیقت براتون خیلی مهمه. شما برای من دعا کنید من هم برای شما❤🌸

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
بله واقعا بعضی رفتارها خوب نیست ما همه بنده خداییم و کسی نمیتونه بگه کدوم یکیمون پیش خدا عزیز تر هست ...

مرسی عزیزم حرفاتون خیلی منو خوشحال کرد لایق اینهمه لطف شمانیستم میدونم خیلی گناهکاربودم و هستم اما سعی میکنم ادم خوبی باشم حداقلش جوری نباشم کسی بخواد ازمن دراینده یادکنه بگه معلوم نیس چی میپرستید که اینطور بود دوس دارم طوری زندگی کنم که همه دوسم داشته باشن و باهام مهربون باشن حتی اگه عقایدمون خیلی باهم فرق کنه ...راستش بهشت و جهنمو قبول دارم ولی خب نه اونطوری که گفته شده دوس دارم اون حقیقتی که بهش رسیدم دیگرانم بهش برسن اونوقت میشه فهمید واقعا چند نفر تظاهر کردنو کنارمیزارن ازادانه زندگی میکنن و تمرکزشون رو اینه افریده های خدارو نرنجونن...واقعا یکی از دلایل دوری انسانها باهم عقایدشونه من میگم ملاک خوب بودن انسانها رفتارهاشون با موجودات زنده هست نه صرفا الکو برداری از یکسری کتاب و نوشته

انشالله که موفق و سلامت باشید ارزوهاتون خاطره بشن🌹🌹🌹

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم حرفاتون خیلی منو خوشحال کرد لایق اینهمه لطف شمانیستم میدونم خیلی گناهکاربودم و هستم اما س ...

خیلی ممنونم خانم گل حرفهاتون درسته یقینا کسی که خالصانه دنبال راه حق باشه خدا حق رو نشونش میده با خوندن پستتون یاد حرف یکی از علما افتادم که گفتند در عالم مکاشفه به من فهماندند که عبادتی بهتر از خدمت به خلق نیست.

ممنون از دعای خیرتون همچنین ان شاالله عافیت آخرت و دنیا نصیب شما و خانوادتون بشه به حق حضرت زهرا(س)💜🌸

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
خیلی ممنونم خانم گل حرفهاتون درسته یقینا کسی که خالصانه دنبال راه حق باشه خدا حق رو نشونش میده با خو ...

قربونت برم عزیزم خیلی وقته به این نتیجه رسیدم اگر خوب باشم حتی عقیده ی من ناقص و غلط باشه هیچکس سوال نمیکنه ازم اما لغزش ک خطایی داشته باشم حتی بهترین دین داشته باشم ازمن میپرسن چیو میپرستی چیو قبول داری موشکافی میکنن البته بهتره دینداری ک مردم داری باهم باشه اما جزء محالاته بازم یجاهاییش لنگ میزنه دوتایی باهم

ممنون از دعای قشنگت عزیزم عاقبت بخیر بشی💋

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2728
قربونت برم عزیزم خیلی وقته به این نتیجه رسیدم اگر خوب باشم حتی عقیده ی من ناقص و غلط باشه هیچکس سوال ...

چه خوب گفتین دینداری که مردم داری همراهش باشه😍

ممنونم خانمی شبتون بخیر باشه😘