2733
2739
عنوان

درب ضد سرقت !!!؟،،

| مشاهده متن کامل بحث + 7424 بازدید | 25 پست
توی برنامه در شهر دزد داشت میگفت چطوری راحت در ضد سرقت هم باز میکنن

شوخی نکن امیدم به در ضد سرقت بودم اصلا خیالمون راحت نیست 

خیلی این روزا دزدی زیاد شده 

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
واقعا؟؟

اوهوم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دزدگیرای شیک و‌با امنیتی وجود داره که میتونی سفارش بدی برات بسازن فقط اینکه قسمت کلیدخورش رو بگو مد ...

دزدگیر و دوربین هم داریم ولی دزدای الان خیلی وارردن خونه همسایه با وجود دزدگیر و دوربین دزدی کردن همین چند شب پیش هر چی طلا و وسایل برقی و اینا داشتن بردن حتی تلوزیون خونشون

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
2728
دزدگیر و دوربین هم داریم ولی دزدای الان خیلی وارردن خونه همسایه با وجود دزدگیر و دوربین دزدی کردن هم ...

وااای اینا رو میشنوم دلم واقعا میگیره

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
شوخی نکن امیدم به در ضد سرقت بودم اصلا خیالمون راحت نیست  خیلی این روزا دزدی زیاد شده

درخونه همسایمون رو شوهرم با کارت باز کرد در روشون قفل شده بود 

درب ضد سرقت وصل کنید درب اکاردئونی هم روش بزنید 

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
هم در ضد سرقت بگیر هم میله آهنی خونه عروس دوماد همیشه دزد میاد چون میدونن یه عالمه طلا دارن خونه مک ...

مرسی دوست عزیز حتما همین کارو انجام میدم .

منم همش ترسم از طلاهامه ، بخداا هرشب مجبورم تو خونه باشم 

همسایه دوستم پیرزن تنهاست.درضد سرقت رو دورتادورشو با لیزر بدون کوچیک ترین صدایی بریده بودن گذاشته بو ...

وای خدااا 

عجباااا 

چیکار کنیم پس😱😱😱

2738
درب ضدسرقت بگیر،علاوه بر اون کرکره با قفل ضد سرقت هم بزن.امنیت مهتر از خوشگلی

مرسی گلم حتما⚘

شوخی نکن امیدم به در ضد سرقت بودم اصلا خیالمون راحت نیست  خیلی این روزا دزدی زیاد شده

بخر خیالت راحت بشه توکل بر خدا

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد