2737
2734
عنوان

نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط میگم که چقدددد زود دیگران رو قضاوت میکنی چطوری از یه حرف این برداشت رو میکنی که طرف از زندگیش راضی نیست یا چطور از نریختن یه لیوان دوغ رابطه زن شوهر رو قضاوت میکنی 

عزیزم خدا کنه که در زندگی واقعی اینقدددددددد زود ادما رو بدون هیج اساس وپایه ای قضاوت نکنی

2738
خب اون چرا باید در مورد موهای دادشم نظر بده😊

وا یعنی چون یه نظر خیلی معمولی و عادی داده ارتباطی هست 🧐🧐🧐

الان شما هم درمورد یه حرف خیلی معمولی پسر عمتون کلی برداشت کردید نظر دادیدیعنی  ارتباطی بینتون هست🧐

اینکه کله داداش شما به اون ربطی نداره کاملا درسته

و حرفش هم خوب نبوده و سبک بوده 

اما شما هم خیلی منحرف فکر نکن

بعضی‌ها ساده‌ان گاها،نمیدونن هرحرفی به مغز خطور میکنه نباید به زبان آورد!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
🤕یعنی اون پیام داد واتساپ تو سیو کردی؟

تلگرام بود چن سال پیشم بود خب آخه شماره سیو کردن مگه چیه من شماره ی همکارای آقارو هم سیو دارم چون بعضی وقتا ممکنه لازم شه 

همسرمم اوایل حساس بود رفته رفته بهتر شد اصلا هم با سیو کردن شماره مشکلی نداره 

مامان دوتا دخمل ناز 😍
[QUOTE=166199755]اینکه کله داداش شما به اون ربطی نداره کاملا درسته و حرفش هم خوب نبوده و سبک بوده &n ...

منفی نگر نباش همین😊

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2706