2737
2739

علتش چیبود

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مشکلی داری؟

نه استرس دارم😐

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2728
حامله ای😍😇

اره

وا خدا نکشتت 😁فکر کردم اتفاقی برات افتاده

استرسِ چیرو داری؟!!!!

به خودت تلقین بد نده

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
نه استرس دارم😐

ای بابا امان از دست این استرسای بیخود

هیچیت نمیشه

بچه اتم به سلامت میاد بغلت

الان دیگه جاش سفته شده نسبت به قبل

خطر سقط تو ۳ماه اول زیاده شما گذروندی به سلامتی

تا آخرشم به سلامتی میگذرونی انشالله

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
2738
وا خدا نکشتت 😁فکر کردم اتفاقی برات افتاده استرسِ چیرو داری؟!!!! به خودت تلقین بد نده

😂😂😂چکارکنم والا

عه ماشالا انشالا به سلامتی بگیری بغلت😇😍منم دل خواس🤤🤤

فدات

سه ماه اول چند هفته س؟؟

تا هفته ۱۴