2737
2739
عنوان

خانوما میخوام از خونه بزنم بیرون..کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 81 پست
پولتو نگاه کن  ، اول یه جا رو نشون کن، بعد ببین وقتی پول پیش بدی چقد برات میمونه و ایا میشه وس ...

ممنون عزیزم

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم دارم جدا میشم 

خوب وسیله لازم نیست بخری.هموم جهازتو ببر.

یاکه وسایل دست دوم بگیر.

اول خونه رو کرایه کن بعد.

اگه کرایه نکنی پس کجا میخوای ببری بچینی؟؟ چیزی بگیری کجا میخوای بزاری؟؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
ممنون عزیزم

بنظر من سعی کن از حالا بری سر کار ، بعدم لازم نیس وسیله نو بخری میتونی از تو دیوار یا سمساری دست دوم بخری ، بعدش خونه رهن کن . 

چرا نمیری پیش خانوادت زندگی کنی؟ 

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2731

بعدم تا میشه خونه بخر.

حالا نه فلان جای شهرو فلان متراژو اینا.همون یه خوابه ۵۰ متری هم بتونی بخری برا خودت خیلی خوبه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
بنظر من سعی کن از حالا بری سر کار ، بعدم لازم نیس وسیله نو بخری میتونی از تو دیوار یا سمساری دست دوم ...

همه از مامانم فرارین فکر کن ..من نمیتونم برگردم پیشش

اره دست دوم هم خوبه ..بهش فکر نکرده بودم

ممنووووون

2740
خیلی وقته باید جدا میشدیم آجی ..دیگه وقتش رسیده

خیلی ناراحت شدم تاپیک قبلت رو الان خوندم امیدوارم تا سال دیگه سرش به سنگ بخوره تو این یه سال بهتره به این فکر کنی چطور زندگیتون سروسامان بگیره

خدا بزرگه غصه نخور گلم تا سال دیگه معلوم نیست چیا پیش بیاد 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

به نظر من به بودجه ات نگاه کن.چقدر پول داری؟؟

اول بگرد توی دیوار و ببین حدودا رهن یک خونه کوچیک چقدر برات تموم میشه

بعد بقیه پولت رو هر چقدر که مونده تقسیم بر ۲ کن و وسیله اندازه اون بگیر

بزار یک مبلغی هم پول نقد برات بمونه

به هر حال همه پولت رو یکهو خرج نکن چون ممکنه بعدا جایی گیر کنی و پول نیازت بشه

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  

سلام. ببخشید اینو میگم ها. ولی هر کاری میکنی حواست به بچه ات باشه. تا جایی که میشه ازت جدا نشه. سخته و قطعا بچه دست و پا گیره ولی با خودت باشه. غم دوری مادر روی بچه خیلی تاثیر میزاره

هیچکی جز خودت، نمیتونه کمکت کنه و دستت رو بگیره. پس، روی هیچکی حساب نکن!!!!
بعدم تا میشه خونه بخر. حالا نه فلان جای شهرو فلان متراژو اینا.همون یه خوابه ۵۰ متری هم بتونی بخری ب ...

پولم زیاد نیست ..مثلا خونه 50متر حدودی چقدر میشه ؟

الآن بیشتر خونه‌ها سرامیک یا پارکت هستن و نیازی به موکت نیست. ضمن اینکه موکت برای مستاجر سخته، چون خونه‌ها با هم متفاوت و هر موکتی به هر خونه‌ای نمیخوره. 

لوازم ضروری: فرش، یخچال، اجاق گاز، یه مقدار ظرف و ظروف، رخت‌خواب. باقی وسایلو هم وقتی جابجا شدی با توجه به مقدار پولت میتونی بخری. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706