2733
2734
عنوان

من دیگه نمیخوام بچه دار بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 915 بازدید | 58 پست

الان بچت ۴ماهس شوهرت ازین حرفا می زنه خب معلومه خسته ای و نشون میده خودشم تو نوزادداری کمکت نکرده 

ولی واقعیتش از دوسال. و نیم دیگه کاملا اینا یادت میره و شایدم خوشت بیاد بچه دارشی 

من همسرم شب بیداریا رو پابه پام بیدار بود و گریه ها نوزادو تحمل میکرد بعد دوسال که دومیو میخواستم اون میترسید میگف مطمئنی😱الانم که میگه دوتا گودزیلا هف پشتمونو بسه🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ای یو دی دارم هیچ مشکلی هم ندارم

ورزش هم میکنی؟با ایودی؟مثلا دراز نشست یا طناب زدن

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
2728
نمیدونم مال ده سال پیش بود .  ولی فک کنم اول باید بهداشت بعدش معرفی میکن پیش کدوم دکتر بری  ...

ورزش هم میکنی؟با ایودی؟مثلا دراز نشست یا طناب زدن

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
2738

لططططفا وازکتومی نکن

پدر و مادر من این کار و بعد بچه دوم کردن و حدود ده سال بعد پشیییییمون شدن

الآنم حدود ۱۰ ساله دارن سعی میکنن ولی هیچ راه برگشتی نیست فقططط در حسرت بچه ن.

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
الان بچت ۴ماهس شوهرت ازین حرفا می زنه خب معلومه خسته ای و نشون میده خودشم تو نوزادداری کمکت نکرده&nb ...

اره اصلا کمکم نمیکنه 

واقعا خستم

من خیلی بچه هارو دوست دارم ولی از بچه داری متنفرم

اگرهم قرار باشه دومی رو بیارم حداقل میزارم یکم پخته تر بشیم هردومون ک انقدر بهمون سخت نگذره

من هفته پیش گذاشتم فعلا ک لکه بینی دارم دکتر گف تا ی ماه طبیعیه 

ببخشید درد داره؟

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
2706