2733
2734

دمی گوجه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اجازه اسی😔 بچه ها من ۲۴ آبان رفتم سنو گفتن ۴/۵هفتمه وفقط ساک تشکیل شده بعد گفتن برو و ده روز ...

خانمی خیلی زود زفتی. دیگه نرو تا هشت هفتگی!!! تا هشت هفته قلب جنین تشکیل میشه. هشت هفته طبق سونوی اولیت برو گلم تا صدای ضربان قلب کنجدتم بشنوی.

مبارکه گلم ایشالله کنجدت صحیح سالم بیاد بغلت

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
2728
اش لبو چیه🤔نشنیدم چطوری درس میشه ؟

مثل آش رشته هست فقط توش برگه زردآلو و لبو خورد شده میریزم آخرشم با سرکه وشکر یا سرکه شیره خورده میشه من خیلی دوست دارم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
با اجازه اسی😔 بچه ها من ۲۴ آبان رفتم سنو گفتن ۴/۵هفتمه وفقط ساک تشکیل شده بعد گفتن برو و ده روز ...

خب چرا استرس داری عزیز

هیچیت نیس

اول ساک رو دیدن الانم زرده رو

ینی جنینت داره رشد میکنه

۳هفته دیگه برو سونو که انشالله قلب نازشم ببینی

زیاد به تاریخ وسن بارداری توجه نکن

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
2738

وای یه چیز بگم منو مسخره نکنید شب خواب قرمه سبزی دیدم همین که خواستم بخورم از خواب پریدم ساعت ۳ شب بود نشستم دارم اینه خلا گریه میکنم شوهرمم بیچاره گفت شاید حامله باشی چشت میمونه بزار برم خیابونا رو بگردم برات پیدا کنم 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
خب طبق آخرین پریودیم من الان بایستی ۷هفته و ۳ روزم باشه😔ولی امروز ۵ هفته و ۳ روزمه😔

گلی خودت گفتی پری نامنظم بوده پس طبق پری بیخیال. اولین سونو درسته!!

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
2706