2737
2734

سلام دوستان ؛ شوهرم کرونا گرفته جواب آزمایشش مثبت هست ما همیشه غذامون برنجی و سرخ کردنی بوده الان لطفا بهم بگین چه غذاهایی درست کنم توی نت میزنم طبع جو و عدس و... میاره سردی هس میشه سیر و فلفل تندشو زیاد بریزم سردیشو کم کنه دارو هم باید بره دکتر براش بنویسه؟؟ اونروز رفته بود گفته بودن احتمال زیاد علائمت کرونا نیس براش دارویی ننوشته اما آزمایشش مثبت شده کلا بهم بگین چه مراقبتهایی باید انجام بدیم خودمم سردرد دارم گاهی... 

اما شوهرم استخونش درد میکرد و سردش میشد همش علایم دیگه ای نداره... ممنون میشم راهنماییم کنین... 

سوپ وعدسی آب هویج گلاب هم توش کمی بریز مایعات ودمنوش ماهیچه سیروپیاز آب میوه طبیعی  

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مریم گلی آویشن

سوپ و آش جو

کدو حلوایی تو غذاهاتون

سرخ کردنی به هیچ وجه

چیزای تند اصلن

فقط مایعات گرم

بلدرچين و گوشت بوقلمون چیزای سرد نخور لبنیات نخوره

خانوادم کرونا گرفتن دوماه میگذره هنوز سرخ کردنی نخوردن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731

آب میوه های طبیعی: سیب ، هویج، لیمو، پرتقال و نارنگی

دمنوش های زنجبیل و آویشن (به همراه عسل طبیعی و لیمو ترش)

شربت عسل و لیموترش

قرص جوشان ویتامین ث و همینطور ویتامین ث جویدنی

هر روز ماهیچه و یا عصاره گوشت

هر شب سوپ های مختلف با مرغ 

حذف کامل شیرینی جات 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 

آزمایش کرونا چجوریه؟فقط آزمایش خونه؟

کانال فروشگاهی ترافل در ایتا و سروش و روبینو @traffel    کیک و شیرینی سالم   ..درصورت درخواست حتی برای بچه هایی که آلرژی به پروتئین گاوی دارند.

خودتون حتما ماسک بزنید اتاق ووسایلش وجداکنید 

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت
2738

مایعات بخوره. دمنوش بابون و گل گاو زبون بخوره. آبجوش و زنجبیل و دارچین و آبلیمو و عسل را قاطی کن بخوره. همش سوپ درست کن مثل سوپ جو، سوپ پای مرغ، سوپ گردن مرغ، سوپ بلدرچین. سردیجات و سرخ کردنی نخور. میوه زیاد بخوره. 

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد
خون ممکنه جوابش درست نباشه بهترین تست مخاطیه

مخاطی چجوریه؟شما تست دادین؟

کانال فروشگاهی ترافل در ایتا و سروش و روبینو @traffel    کیک و شیرینی سالم   ..درصورت درخواست حتی برای بچه هایی که آلرژی به پروتئین گاوی دارند.
2706