2733
2734
عنوان

دوستی مرد متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 50 پست
یکی اومد یه سوال مسخره گفت که خودش جوابشو میدونس ول کنید اول صبحی اعصاب خودتونو خورد نکنید 

حالا نیست که اول صبح ما خودمون اعصاب داریم... 

تایم همه ی دعوا ها و بحث های مزخرف هم اول صبحه... 

اینم_شانس_مایه#  

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون سگ تو روح همه مردا    

یه بلا نسبتی مثلا خودت پدر داری داداش داری 🤨همه شبیه هم نیستن الان زن شوهر دار داره به شوهر بدبختش که سرکار میره خیانت میکنه اونوقت باید کل زنها رو جمع بست

2731

ممنون از جواباتون..ببخشید اول صبح انرژی منفی دادم..و معذرت اگه بعضی آ ناراحت شدن...ولی مشکل اینه که نمیخوان بعضی آ واقعیتو قبول کنن..این واقعیت وجود داره حالا چرا فحش میدین ..بیاین نظرتونو بگین و بحث کنین و نه فحش و دعوا

یه بلا نسبتی مثلا خودت پدر داری داداش داری 🤨همه شبیه هم نیستن الان زن شوهر دار داره به شوهر بدبختش ...

اون تعداد کمی از مردا که واقعا خوبن و پاکن دیگه نمیشه جزء مردا به حسابشون برد فعلا به اون دسته از مردا میگیم فرشته تا ببینیم چی پیش میاد😂😐

خدایا شکرت بابت همههههههه چی🙃❤