2726
عنوان

دوستی مرد متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 50 پست

اینو فهمیدم جلوی آدم هرزه رو نمیشه گرفت از هرجا جلوشو بگیری مثل گندآب از یه طرفه دیگه میزنه بالا،حکایت مرد و زن خراب همینه تا توزندگی مشترک مشکلی پیش میاد میگن تو کم گزاشتی من رفتم خیانت کردم

گناه من سادگی بود .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ميرن سمت زن متاهل 

چون هم راحته مشكلي پيش نمياد 

هم اينكه بخواد مردو تيغ بزنه ميگه همه چيو به شوهرت ميگم 

و يه خونه داره كه شوهرش سركاره كسي خونه نيست

ميرن سمت مرد متاهل

چون مرد متاهل در حدي پول داره كه زن گرفته و راحت تيغش بزنن

هم اينكه پول ندن تهديد ميكنن به لو دادنش

هم اينكه زن بدبخت بيچارش كه ميره خونه مادرش يا موقع زايمان و ...خونه خالي ميشه و مرد راحت كثيف كاري ميكنه 

خاك بر سر همشون

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

چون هم خدا رو میخان هم خرما رو 😍    

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
این هشتگ‌منظورت به کی بود؟؟؟؟

منظورش با همون مرد های متاهل خاک. بر سری هست که می رن دنبال زن های متاهل... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
بزار ببینم هشتگ داره 😂 دزد_نباشیم😒#  

دزد_ناموس_نباشیم#

بیا پیداش کردم... 😁

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
لایک داری 😘😂😂😂

😁❤️

2706