2737
2734
عنوان

ماجرا از آنجایی شروع شد...

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی واقعا خیلی از جشن ها واجب نیست مثل تعیین جنسیت اخه جنسیت بچه یکی دیگه چه شادی برای بقیه داره&nbs ...

من از جشن تایین جنسیت خانوادگی خیلی خوشم میاد... 

هیجانش خیلیییی خوبه 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2731

ما الان چند ساله بابت هیچ چیز(تولد،خرید خونه،،...)کادو از کسی قبول نمیکنیم و مناسبت های اونا کادو هم میبریم.ولی بهمون غر میزنند که اینا رسم هست اگه این چیزا نباشه رفت و امد ها قطع میشه

2738
خواهش میکنم بالاخره باید فرهنگ سازی بشه که شیوه زندگی مردم به ما مربوط نیست نهایتا برای خودمون ...

من اظهار نظر و به عهده ی خودتون گذاشتم 

ولی جشن گودبای پمپرز فکر نمی کنم نوعی فرهنگ سازی باشه....!!!! 

و البته من با این نظر موافقم که مردم می تونن شاد باشن... 

ولی برای خودشون... 

این جمله ی خب می تونن نرن اصلا جمله‌ی مناسبی نیست... 

چون نباید این موضوع فراموش کنیم اگه به جایی دعوت می شیم

نه گفتن سخته....... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

خیلی خنده داشت مخصوصا تم قهوه ای

یاد فیلم شمعدونی افتادم

تبریک به من تبریک به تو تبریک به هممه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اسی منم اگه بهم نزدیک باشن مثل خواهر یا برادر از جشن تایین جنسیت خوشم میاد فقط در همین حد بقیه  ...

دقیقا... 

گفتم که جشن تایین جنسیت خانوادگی... 

2706