2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همین شماره،۱۶۴۰

شماره ی کجاست؟ 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2731

سنگ بنای دنیا اینجور چیده شده موفق اونایی هستن که بهش محل نمیزارن البته تلاش میکنن ولی استرس نمیگیرن وتنها راه آرامش تو این شرایط و همه حال ارتباط باخداس مگه داربم بزرگتراز خدا ....پس بسپارید به خودش که کارش خیلی درسته

واقعا انقد حسرت میخورم عین بقیه صب پامیشدم سرکار میرفتم

منم ساعت خوابم بهم ریخته از فکروخیال، کل برنامه هام مختل شده. جغد وار زندگی میکنیم ما 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 

من آرومم مثل یه تیکه چوب رو آب دریا آروم آروم 

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2738
حرم امام حسین ع، امتحان کنید همین الان، ضرر نمیکنید

کدی چیزی نمیخواد اولش؟ 

خوش ب حالت رمز و رازت چیه؟

دیگه حوصله ای برای اعصاب خوردی ندارم 

دیگه نایی برای درد کشیدن ندارن 

دیگه انرژی برای فکر و خیال ندارم 

فعلا عین زودپز باس.نمون داره میسوزه ولی بیخیال سوت میزنیم تا ببینیم خدا چی میخاد یه تحولی مرگی چیزی

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
نه، همین شماره رو فقط بگیریید صداتون تو روضه منوره پخش میشه

وای عزیزم خودتم امتحان کردی سوالی ازت میپرسن یاهمینجوری صداتوپخش میکنن؟

ميشه برحاجت روايیم برام صلوات بفرستين💔
2706