2737
2734
عنوان

اونایی ک بچه هاشون کرونا گرفتن

367 بازدید | 56 پست

خانوما توروخدا کسی بوده اینجوری شده باشه بردیم دکتر میگن ویروسه ولی نمیشه گف صد در صد کروناس گفتن بستری بشه میترسم ببریمش بدتر میشه کسی تجربه ای داره کسی بچش اینجوری شده توروخدا اگ اره بگین چیکار کردین که خوب شد تو خونه چ درمانی شروع کردین

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖

دوستان توروخدا اگر اینجوری شده بودن بچه هاتون بگین اسهال و استفراغ گرفته تبش اومده پایین ولی اسهال استفراغ نه دارم نابود میشم دیگ کسی چیزی میدونه التماس میکنم بگه😔😔😔

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم اگه تب خیلی بالا نداره بستریش نکن تو خونه مواظبش باش 

تبش بالا بود ولی اومده پایین رو ۴۰ بود تا پریروز ولی الان اسهال استفراغ گرفته دارم داغون میشم بخدا 😔😔😔😔

2728
تب داره؟

ن الان تب نداره  فقط اسهال و استفراغ😔😔

2740
بیمارستان ک وضعیتش خرابتره .توخونه مراقبت شه بهتره تااونجا .

بخاطر همین نبردیم شوهرمم نمیزاره دارم میرسم بهش ولی اسهال و استفراغش کمتر نمیشه 😔😔😔مخصوصن اسهال گلاب ب روتون فقط ابکی میره انگار روده هاش مختل شده😔😔😔😔

بچه روحیف میکنن اونجا .تبش پایینه توخونه تحت مراقبت باشه .و سوپ و دارو طبق گفته ی دکتربده انشالله بح ...

دعا کن توروخدا از بس گریه کردم دارم میمیرم اخه ما بخدا جایی هم نرفتیم کلن تو خونه ایم ب دکتر میگم میگه از هوا وارد بدنش شده😔😔😔😔

بخاطر همین نبردیم شوهرمم نمیزاره دارم میرسم بهش ولی اسهال و استفراغش کمتر نمیشه 😔😔😔مخصوصن اسهال گ ...

پدر منم تو این مرحله دخترتون بود دیگه نتونست تحمل کنه رفت بیمارستان فقط سه روز موند خوب شد مرتب سرم وصل کردن دارو درمان مایعات فراوون خوراک فراوون خوب شد ببرش نترس

بخاطر همین نبردیم شوهرمم نمیزاره دارم میرسم بهش ولی اسهال و استفراغش کمتر نمیشه 😔😔😔مخصوصن اسهال گ ...

عزیزممم خیلییی بهش مایعات بده اگه شیر میخوره که  بهش زبادددد شیر خودتو بده اب و سوپ خیلی بده که بر اثر اسهال اب بدنش کم نشه...  من دکتر نیستمممم ولی الان تو این وضعیت تو خونه پرستاری کنی بهتره 

❤یه پسر دارم شاه نداره❤
2706