2733
2739

من حس میکنم از وسط سینه تا گلوم ی چیزی در حال غل غل کردنه چیه ب نظرتون؟ دکتر قلبم رفتم سالمه واقعا ترسیدم و خسته شدم

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما به بخورید به صورت دم نوش و پخته بعد یک ماه معجزشو میبینید درضمن آب سرد چای سیاه درازکشیدن بلافاصله بعد غذا خوردن میوه سرد یخچال درست نجویدن غذا استرس قلیون و الکل سمه برای معده و انزیم معده روی قلب تاثیر میزاره

حتما به بخورید به صورت دم نوش و پخته بعد یک ماه معجزشو میبینید درضمن آب سرد چای سیاه درازکشیدن بلافا ...

والا اصن غذام شده مرغ و برنج لبنیات و نون و چربی اصن نمیخورم ینی نمیتونم لامصب از استرس اینطوری شدم درستم نمیشه😭😭😭

والا اصن غذام شده مرغ و برنج لبنیات و نون و چربی اصن نمیخورم ینی نمیتونم لامصب از استرس اینطوری شدم ...

خوب خودتون گفتید دیگه استرس ......یادتونم باشه معدتون سرده حتما دارچین و زنجبیل و زیره به مرغتون اضافه کنید اب هم ولرم روبه گرم بخورید یرید

2738
خوب خودتون گفتید دیگه استرس ......یادتونم باشه معدتون سرده حتما دارچین و زنجبیل و زیره به مرغتون اضا ...

چی‌کار کنم استرس اخه😭😭😭😭ارامبخشم میخورم حتی

چی‌کار کنم استرس اخه😭😭😭😭ارامبخشم میخورم حتی

استرس درمانش با خود آدمه هیچ کس و هیچ دارویی نمیتونه ادمو خوب کنه آب زیاد بخورید اخبارو گوش نکنید چند وقت تو جای ارام و خلوت باشید واقعا دیروز یه بیمار پروانه ای رو دیدم وافعا شرم کردم گله کنم از روزگار شماهم به حودتون مسلط باشید بنای دنیا همینه میگذره نگران نباشبد همه چیزو به خدای توانا بسپارید بالاتراز قدرت خداکه نداریم باهاش ارتباط بگیر خیلی بزرگه