2733
2734
عنوان

از خریدای جهازم خیلی پشیمونم . نمیدونم میشه پس داد یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 32 پست
درسته حرفت. ولی من احساس نیاز نکردم. کلا ماکروفر و سرخ کن و....این چیزام ندارم. ولی مثلا خواهرم همه ...

گاز فر دار خریدی  یا رو میزی؟؟؟؟ بنظر منم سرخ کن و غذاساز اضافس☹️⁩

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦
بنظرم چیزایی مثل چرخ گوشت بستگی ب مصرف هرکسی داره، من تعجب میکنم ک اینجا خیلیا میگن چرخ گوشت استفاده ...

من چرخ گوشتم هنوز پلم تو انباریه 

گوشتکوب برقی برام کاربردی تر بود جمع و جور تره 

سرنوشت بد نوشت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انصافا چی گرفتی ک شد 30 میلیون؟؟؟؟

من گاز..لباسشویی..توستر...چرخ خیاطی...3 کاره...چرخ گوشت..بخاری...اتو...جاروبرقی..چینی...سفال...سرامیک..سرویس پلاستیک...سرویس قاشق چنگالم...شدن 33 میلیون 😦 تازه اکثر خریدام از تیر امسال بوده 

2731
انصافا چی گرفتی ک شد 30 میلیون؟؟؟؟ من گاز..لباسشویی..توستر...چرخ خیاطی...3 کاره...چرخ گوشت..بخار ...

لباسشویی پاکشوما که دیگه ایرانیه اخرین باری که قیمت کردم۱۱ تومن،گاز تکنو که مطمعنم فیک بود ۹ تومن،واقعا جنس گرون شده،شما چه مارکی و کی خرید کردید!؟ 

لباسشویی پاکشوما که دیگه ایرانیه اخرین باری که قیمت کردم۱۱ تومن،گاز تکنو که مطمعنم فیک بود ۹ تومن،وا ...

من لباسشویی و گازمو اتفاقا تیر امسال همزمان خریدم....لباسشویی سامسونگه 7 کیلویی خریدم 8 میلیون

گازم صفحه ایی و استیله خریدم یک میلیون 400

من لباسشویی و گازمو اتفاقا تیر امسال همزمان خریدم....لباسشویی سامسونگه 7 کیلویی خریدم 8 میلیون گازم ...

مبارکه،آهان گاز صفحه ای بوده که ارزون دراومده،لباسشویی احتمالا فیکه،منم ال جی دیدم ۸ تومن!!! ولی مطمعنم فیک‌بوده،ال جی و سامسونگ،بوش کلا خارجی اگه اصلش گیر بیاد زیر ۲۵ تومن نیست

کاسه قابلمه مگه جنسش چی بوده ک شده30میلیون

دقیقا 

من اخرای سال 97 هشتاد درصد وسایلمو این قیمتی خریدم 

اابته تف تو روح اون سیاست مداری ک مارو ب این روز انداخت

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون
2740
مبارکه،آهان گاز صفحه ای بوده که ارزون دراومده،لباسشویی احتمالا فیکه،منم ال جی دیدم ۸ تومن!!! ولی مطم ...

عزیزم من اهوازم کل بازارم زیر و رو کردیم قیمتا همین بود بلاخره یکیشون نباید اصلشو میداشت 25 میلیون! قطعا اگه اصل و فرع داشت من بهترینشو میگرفتم ولی کل بازار همین قیمتا بود

عزیزم من اهوازم کل بازارم زیر و رو کردیم قیمتا همین بود بلاخره یکیشون نباید اصلشو میداشت 25 میلیون! ...

هرچی که خریدی مبارکتون باشه و به دل خوش استفاده کنید مگه من قراره استفاده کنم! جالبه خواهره منم اهوازه به اجیم گفتم تو‌اهواز برا جهازم بازارو بگرده،اونم میگفت اهواز پر از جنس قاچاقه و بنداز بندازه،مثلا زودپز دسینی رو‌دیگه از اشنا و مثلا تضمینی خریدن ولی فیک از اب دراومده،من تو یه پیج جهیزیه ام از کل ایران عکس میفرستن اونجام بحثش بود میگفتن ماشین لباسشویی خارجی زیر ۲۵ تومن گیر نمیاد البته به کیلو و خشک‌کن و بخار و این برنامه هام بستگی داره،جارو برقی بوش من دیدم ۲ تومن،پارس خزر ۳/۵۰۰ خب معلومه اون بوش فیکه!لطفا دیگه ریپ نکنید اصلا قصد مجادله ندارم

اونایی‌که از ۳۰ میلیون تعجب میکنید و میگید ماهمین چندوقت پیش خریدیم اینقدر گرون نبود! اولا که جنسم تو‌همین ۵،۶ ماه گذشته گرون شد! تا بهار قیمتا خیلی خوب بود و‌تا تابستونم باز قابل تحمل بود الان خیلی گرون شده،استاتر لزومی نداره زیاد بگه واقعا همینه،پارچ ولیوان دستی ۴۰۰ هزار! فنجون و استکان دستی ۴۰۰ ،۵۰۰ تومن! قابلمه ۲،۳ میلیون تازه اگه فقط یه سرویس بخری،سرویس قاشق ۲،۳ تومن.... سینی۵۰۰ تومن،چینی زرین که دیگه بهتره نگم... واقعا ۳۰ میلیون برا ظرف و ظروف جای تعجب نداره! شماها حتما از بندر یا جنس ایرانی گرفتید،اره پارچ‌ولیوان ایرانی ۱۵۰ تومنی ام هست،جنس خارجی ام اصلش ملاکه وگرنه الان پشت هر جنسی یه مارک تقلبی زدن

دقیقا  من اخرای سال 97 هشتاد درصد وسایلمو این قیمتی خریدم  اابته تف تو روح اون سیاست مدا ...

عزیزم درسته اخرای ۹۷ با الان هنوز دوسال نشده ولی قیمتا اندازه بیست سال افزایش داشته! من دستم تو خریده،اتفاقا منم فعلا فقط ظرف و ظروف و یه خرده پلاسکو،پتو،با یه توستر خریدم همین ۳۰ میلیون شده،تازه ظرفام کامل نیست،میوه خوری... کلا سرویس پذیرایی مونده احتمالا یه ده میلیون دیگه فقط ظرف میخوام

هرچی که خریدی مبارکتون باشه و به دل خوش استفاده کنید مگه من قراره استفاده کنم! جالبه خواهره منم اهوا ...

بله درسته اصلا خود دیجی کالا هم قیمتا رو داره، اگه یه سر بزنیم همه ی قیمتا دستمون میاد، برندای خارجی خیلی گرونن از یخچال و ماشین لباس شویی و تلویزیون خلاصه همه چی، مثلا ساید سامسونگی که 3 سال پیش 7 میلیون بود الان همونو دیجی کالا گذاشته 95 میلیون  

تازه اونم اگه اصل باشه که بازم خود من به اصل بودن جنس و کالا شک دارم 😐😑