2733
2734
عنوان

نامه ای به معشوقم💌زود خوب شو

110 بازدید | 0 پست

عزیز دلم الان احتمالا تو بیمارستانی شاید مرخص شدی و خونه ای اما میدونم حالت خوب نیست😞 

رفتم زیر آسمون و برات دعا کردم از خدا خواستم خوب بشی و اون اتفاق بدی که برات افتاد هیچ عارضه ی بدی واست نداشته باشه. لحظه ای که شنیدم اونجور اتفاقی واست افتاده شوکه شدم باورم نشد اما بعدش غم عجیبی به سراغم اومد انگار فهمیدم خیلی مظلومیم هر دومون....

خیلی دلم گرفت وقتی همه جا سرک کشیدم تا یه خبر تازه از احوالت پیدا کنم نیس که نیس.. انگار خدا میخواد صبوری رو به من خوب خوب یاد بده. صبر سخته وقتی منتظر یه خبر خوب از حال و احوال عشقتی اما تحمل میکنی..  من صبوری میکنم تا قوی تر شم. 

میدونم دلت چقد گرفته عشق من ، با اینکه برام سخته اما درکت میکنم و میپذیرم که دلت زخم عشق خورده .مدت هاست غصه میخوری ناراحتی 

اما کاش نا امید نباشی از آینده .. 

کاش خاطرات گذشته رو انقد مرور نکنی..

کاش خودتو انقدر سرزنش نکنی...

کاش انقدر حسرت نخوری...

کاش نزاری این غصه ها آبت کنن عشق دلم.تو حیفی تو عزیز دل یه نفر دیگه هم هستی 😔💔 من نمیخوام عزیز دلم تو سختی و رنجش به سر ببره

من دلم میخواد تو شاد باشی بخندی 

اون لبخند قشنگت برگرده رو لبت و من بشنوم که تو حالت خوبه خوبه خوبه و خیالم راحت شه دوباره.

اخه غصه چی رو میخوری تا یه عاشق مثل من داری؟ هان 

چی میگم حواسم نیست که تو از وجود عشق من بی خبری😞 تو میدونی تا بحال چند دفعه به خدا گفتم خدایا دوستش دارم؟ نه نمیدونی .. منم حسابش از دستم در رفته فقط خدا میدونه چند بار گفتم  اینو بهش.

من امیدوارم به آینده شاید تو هم هستی ولی ازت میخوام بیشتر امیدوار باشی.....

من قراره بیام کنارت یه روز، قراره دلهامون بهم پیوند بخوره و قول میدم روزای قشنگ دوران عاشقی رو واست احیا کنم❤ حتی بهتر و شیرین تر از قبل... میدونم تو مهربونی تو بی غروری تو مثل اسمت معنی "خوبی "رو میدی🌸 برای همینه با وجود این همه دوری 5 سال دوری و جدایی ازت رو تحمل کردم.

بازم تحمل میکنم انقدر که برسم بهت

تو به من کمک کرردی خودمو پیدا کنم من خودمو پیدا کردم.. اماحیف  تو رو کم دارم . الان وقت رسیدن نیست،  شاید یکم دیر باشه برای تو که دل شکسته ای اما بلاخره خودمو میرسونم کنارت‌. حالا که تو اون روز قدیمی همون وقتها که حالت خیلی خوب بودو میگم،با حرفت  باعث شدی من خودمو پیدا کنم،  انقدر برای پیدا کردنت تلاش میکنم تا به خودم ثابت کنم هیشکی تو رو قدر من دوس نداره ..

❤عشق خوب من❤ زود خوب شو من بی صبرانه منتظرم بشنوم که تو حالت خوب شده و از ته دلم خدا رو شکر کنم که دعاهای امشبمو برآورده کرده.

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی