2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر شوهرم هر سری حرف میزنه دلم کلی میشکنه خیلی هیچوقت حلالش نمیکنم مثلا میگه تو زشتی تو قدت کوتاه تو لاغری تو هیچی بلد نیستی تو هیچکاره ایی تو مال فلان شهری دختر داداشم که میخواستم برا پسرم بگیرم خیلی خوشگله خیلی قد بلند بود سلیقه داره همه چی بلده این حرفاش دلمو میشکونه خیلی 

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏
الان کجای حرف من خنده داربود!؟بگو منم بخندم 

دورت بگردم

نوع تعریف کردنتون ...طنز تلخی درش هست

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
2728
الان کجای حرف من خنده داربود!؟بگو منم بخندم 

جیگرتو برم

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 

و اینکه تا حالا پدرشوهرم این حرفارو نزده ولی انقد مادر شوهر گفت تا اونم چن روز پیش زنگ زد میگفت تو چی هستی اخه ن قیافه ن هیکل ن قد ن سلیقه ن عقل هیچی نداری کاش یه زن خراب برا پسرم میگرفتم ولی خوشگل بود ولی تورو نمیگرفتم براش 

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏
2738
یاخدا اینو نگفته بودی بهم 🤣🤣🤣😂😂

🤣

همون احمقی ک زن اون میشه توهم میگیرن اه حالم بهم میخوره از اینطور ادمای مزخر

ب من میگه اخه اینو پولدار بگیره بعد میخنده من اصلا نگفتم معیارم چیه ها ازخودش گفت 

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
مطمئن باش کسی که ظلم کنه طبیعت حتما میزنتش😉 اصلنم به خودت استرس وارد نکن در ارامش زندگیتو کن همش بگ ...

اره واقعا اینجور فقط من مریض میشم واونا ب هدفشون میرسن.مرسی دوستم.باید دوباره رو خودم کار کنم خدا کنه بتونم باز بی محلشون کنم

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
و اینکه تا حالا پدرشوهرم این حرفارو نزده ولی انقد مادر شوهر گفت تا اونم چن روز پیش زنگ زد میگفت تو چ ...

خب شمام حلالشون نکن.خدا از حق خودش بگذره از حق الناس نمیگذره

خیلی خوبه ولی زیادیم فرق میزاره بین بچهاش واقعا دلم میشکنه 

مامان منم اینطوریه عزیزم،مامان من هرچی داره میده به پسر و عروسش،یه بار داداشم باهام دعوا کرد منو زد،بعد مامانم اومد گفت حتما یه کاری‌کردی که داداشت زدتت،حق داشت،با اینکه واقعا هیچکاری نکرده بودم،البته این یه نمونه کوچیکش بود 😔😔😔😔

2706