2733
2734
عنوان

از تو اتاق یکی از بچه های فامیلمون یچیزی پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3667 بازدید | 183 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمعن باش مامانت میدونسته نمیخاسته بروت بیاره عزیزم  مخصوصا مادری ک در حد یکی دو تا بچه داره ( ...

ن عزیزم مامان من خیلی صاف و ساده بود خیلی مومن بود اصلا این چیزها نمیدونست بتده خدا

2731
ن خانواده شوهرم خیلی اپن مایندن شوهرم فهمید دوست پسرم داشتم چیزی نگفت گفت گذشته برام مهم نیست چون خ ...

برادر شوهر مجرد نداری معرفی کنی فامیل شیم🤣🤣🤣

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
اره چه فرقی میکنه

اره بنظر منم بعد 18 سال درسته ک عاقلتر شدن 

من خودم شخصا البته نمیخام نظرمو تحمیل کنم بعد 18 سال دیگ میزارم بچه هام برم پی زندگی خودشون چون حس میکنم پرده و این حرفا ی تابو عه ک از قدیم کردن تو مخ ما... شاید چندین سال دیگ همچین مسئله ای تو کشور ما اصن مهم نباشه مث بقیه جاها

2738
ن خانواده شوهرم خیلی اپن مایندن شوهرم فهمید دوست پسرم داشتم چیزی نگفت گفت گذشته برام مهم نیست چون خ ...

اره موم دوستای شوهر دوستم تهرانن و خیلی اوپن مایندن بعد گفتن ک ما برامون پرده مهم نیس همونجور ک ما نیاز جنسی داشتیم و رفع کردیم اونام این حقو دارن

2706