2733
2734
عنوان

شوهرخواهر‌ بداخلاق و عصبی من😐😡

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 59 پست
افرین اینایی هم ک گفتین عاااالیه خصوصا ذکر یا ودود و سوره مزمل  بگو زمان هایی ک بیکاره این کار ...

گلم چه خوب که سوالم جواب دادی و این شک رو برطرف کردی پس بهش میگم که این کارها رو انجام بده

پس اینایی که میگن مثلا فلان دعا رو توی ساعت سعد بخونیدو.. الکی هست یا واسه نوشتن دعانویس‌هاست؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم چه خوب که سوالم جواب دادی و این شک رو برطرف کردی پس بهش میگم که این کارها رو انجام بده پس اینای ...

ببینید عزیزم

توی مفاتیج الجنان گاهی ادعیه ای اومده ک اداب خاصی داره و میگن برای تاثیر بیشتر بر طبق اون اداب عمل کنید ک مستحبه و بهتره ک انجام بشه

اما این ب این معنی نیست ک اگر ططبق اون اداب انجام نشه حرامه یا نتیجه عکس داره 

به گفته دعانویس ها هم توجه نکن چون در اسلام چیزی ب نام دعا نویس وجود نداره و همشون شیادن

در گذشته ک تمام ادعیه جمع نشده بود در مفاتیج الجنان، و در کتب معتبر شیعه ادعیه پراکنده بودن علما و فقهایی بودن ک بر اساس نیاز مردم اون دعارو بر اساس اداب مینوشتن و ب مردم میدادن ک  افراد عامیانه بهشون میگفتن دعا نویس...الان همه ادعیه در مفاتیحه

اما این دعا نویس هایی ک خط خطی میکنن و خزعبلات میگن همشون دروغ میگن و مردمو تیغ میزنن

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
میگید خواهرتون رو از ته دل دوست داره پس خواهرتون هم باید کمکش کنه آدمای عصبی ناخواسته عزیزانشون رو ا ...

نه پیش روانپزشک که نمیره اصلا شوهرش قبول نمیکنه که بره

دعا و ذکر خدا میتونه صبر و تحمل خواهرم رو بالا ببره یه جور انرژی مثبته و تاثیرش توی زندگی‌ها انکارشدنی نیست 

البته که چیزهایی که هم شما گفتید در کنار دعا میتونه خیلی موثر واقع بشه

2728
منم بهش میگم. وقتایی هم هست که شوهرش خیلی خوش‌اخلاقه  بهش یادآوری کردم

منم گاهی ک نزدیک دوران عادتمم انقدر بد قلق میشم که دنبال ی بهانه ام

از عالم و ادم ایراد میگیرم و ب اخلاق همسرم گیر میدم گاهی انقدر بهم فشار میاد ک فکر میکنم بدبخت عالمم😂درصورتی ک فقط حس اون لحظه اس 

دوسه روز بگذره اروم میشم 

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
ببینید عزیزم توی مفاتیج الجنان گاهی ادعیه ای اومده ک اداب خاصی داره و میگن برای تاثیر بیشتر بر طبق ...

عزیزم همسر من روانشناسه 

ب اذعان خودشون چیزی جز صحبت کردن و محبت زن نمیتونه ی مرد عصبی رو رام کنه!

ببینید عزیزم توی مفاتیج الجنان گاهی ادعیه ای اومده ک اداب خاصی داره و میگن برای تاثیر بیشتر بر طبق ...

آره عزیزم ما هم اصلا به دعانویس‌هایی که کارشون این چیزاست هیچ اعتقادی نداریم ولی بعضیا میگفتن که سوره ها و اذکاری که گفتم حتما باید ساعت خاصی و سعد انجام بشه وگرنه جواب عکس میده، منم بهشون میگفتم اون دعاهای دعانویس‌هاست که میگن روزش و ساعتش مهمه

خیلی دنبال این جواب بودم و تردید داشتم که خواهر اینکار رو کنه 

نه پیش روانپزشک که نمیره اصلا شوهرش قبول نمیکنه که بره دعا و ذکر خدا میتونه صبر و تحمل خواهرم رو با ...

انشالله زندگیشون اونجوری که میخوان پیش بره و محبت از دلاشون کم نشه 💕

2738
عزیزم همسر من روانشناسه  ب اذعان خودشون چیزی جز صحبت کردن و محبت زن نمیتونه ی مرد عصبی رو رام ...

اخه میگه بعضی وقتا اینقدر عصبی میشه که نمیذاره کلامی باهاش حرف بزنم

و اینم بگم خواهرم خیلی حالات و رفتارخودش رو به شوهرش وابسته کرده

آره عزیزم ما هم اصلا به دعانویس‌هایی که کارشون این چیزاست هیچ اعتقادی نداریم ولی بعضیا میگفتن که سور ...

نه عزیزم نترس😘😘😘😘

ب خواهرتون بگین بیشتر درباره مهارت های همسرداری مطالعه کنن و کتاب بخونن

کتاب هایی ک دررابطه با شناخت مردان هست 

قطعا هیچ انسانی بی دلیل عصبی نیست و دلیلی داره

اخه میگه بعضی وقتا اینقدر عصبی میشه که نمیذاره کلامی باهاش حرف بزنم و اینم بگم خواهرم خیلی حالات و ...

میدونم عزیزم

اصلا لحظه عصبانیت مرد وقت خوبی برای صحبت کردن نیست

اون لحظه فقط باید سکوت کرد و از فضا دور شد

این خانوما هستن ک وقت عصبانیت دوست دارن حرف بزنن و خالی کنن خودشونو و طرف مقابل براشون توضیح بده 

میدونم عزیزم اصلا لحظه عصبانیت مرد وقت خوبی برای صحبت کردن نیست اون لحظه فقط باید سکوت کرد و از فض ...

دقیقا

ولی میگه بعدش هم میره توی هم و قهر میکنه و توقع داره که خواهرم ازش عذر بخواد

ممنون عزیزم ازراهنمایی‌هاتون

رفیق چهار کتاب در ساحل ارامش عباس ولدی 

نرم افزار انچه زن ها باید درباره مردان بدانند رو به خواهرتون بگین حتما مطالعه کنن

اینطور ک فهمیدم از صحبتاتون این بود ک شوهر خواهرتون مشکلشون بیماری و روانی نیست 

مشکلشون رفتاریه 

ینی تو زندگیشون هنوز طرز صحیح رفتار باهم زمان عصبانیت و لحظه های دیگ  فهمیده نشده

این مهارت هارو ب خواهرتون بگین کسب کنه

من هم این مشکلات رو داشتم اوایل ازدواجم اما کم کم شناخت پیش اومد و فهمیدم ک چ زمانی چطوری باید با شوهرم رفتار کنم 

خواهرتون هنوز نتونستن شناخت درستی از شوهرشون داشته باشن 

دقیقا ولی میگه بعدش هم میره توی هم و قهر میکنه و توقع داره که خواهرم ازش عذر بخواد

همسر من هم همینطوره

اکثر اقایون اینطورن 

مردها غرور خاصی دارن البته اکثرشون 

اینارو دیگ خودشون باید بفهمن

من زمان عصبانیت همسرم سکوت میکنم وقتی هم ک اروم میشن و توهم میرن و قهر میکنن توجهی نمیکنم و عادی عمل میکنم براش چای میبرم سوالی دارم دربارع کار هام یا خواسته ای دارم در طول روز بیان میکنم

انگار ن انگار اتفاقی افتاده

خودش کم کم یخش اب میشه

بگین انقدر درگیر اخم و توهم بودنش نباشه

2706