2737
2734

من یه بچه ۴۲ روزه دارم شبا مثل خیلی از بچه ها خیلی گریه میکنه شوهرم ماموریت بود یه چند ردزی من رفتم خونه مامانمشون حالا مادرشوهرم گیر داده پاشین بیاین اینجا یه چند شب بمونید من نوه امو نگه دارم حالا مشکل اینجاست ایشون زانوشون به شدت درد میکنه خودشم میگه نمیتونم پاشم راه برم

بچه منم شبا جیغ میکشه فقط باید راش برد خونه مامانمشون مامانم و خواهرم و داداشم و بابام راش میبردن منو میگفتن استراحت کن ، ولی خونه مادرشوهرم هم خودم خون ریزیم زیاده راحت نیستم اونم تو این هوا با دستشویی تو حیاط همم چند بار نهار یا شام رفتیم خونه اشون بچه ام که گریه میکنه میده به خودم راش ببرم 

شوهرم رو میگم نمیخوام بیام اگه قرار باشه مامانت بده به خودم بچه ام رو راه ببرم خونه خودمون که راحت ترم چه کمکیه باز اینم بگم وقتی پوشک بچه امو عوض میکنم تو خونه اون چون خیلی حساسه میاد بالاسرم میگه زود باش زود باش دیش کرد پوشکش کن هنوز من پوشک قبلی رو باز نکردم ایشون شروع میکنه اعابم خورد میشه نمیدونم چه اصراری داره آخه بگین چجوری شوهرم رو راضی کنم نریم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم رو میگم نمیخوام بیام اگه قرار باشه مامانت بده به خودم بچه ام رو راه ببرم خونه خودمون که راحت ت ...

راضی کردن نمیخواد. بگو من نمیام خلاص. بگو اگر خیلی اصرار داری بچه رو بردار ببر خونه مامانتتتت

2728
اينسري گفت بگو بخاطر دستشويي سخته بعد هم زحمت نميدم 

باور میکنی چند بار زنگ زده به شوهرم گفته یکی دوبارم به من منم گفتم هرسری شما پاتون درد میکنه مامان میتونین راش ببرین دستشویی تو حیاطه خودم خون ریزیم زیاده سختمه مزاحم نمیشیم ولی بازم زنگ میزنه به شوهرم میگه پاشین بیاین شب رو اینجا بمونید شوهرمم بچه ننه ممیگه فرداشب بریم چند شب آخه من موندم چرا مادرشوهرم آرامشم رو بهم میزنه قبلا هم از ایمکارا کردخ دعوا منو شوهرم رو انداخته 😭

2738
چه ادمای بی فرهنگی  مادرشوهر منم میگه بیا بمون اینجا درحالی که خونشون مهدکودکه و دستشویی باید ...

یکی نیست بگه بشین زندگیتو بکن چیکار داری به بقیه بذار زندگیشون رو بکنن

وای عزیزم آخه چرا? واقعا چرا? ما کی اینقدر نامهربان شدیم? خب برو سر بزن زیاد نمون ولی زود ب زود برو گناه داره بخدا ک هر عملی عکس العملی داره بازتاب این رفتارتو بعدا فرویت نشونت میده ببین کی بهت گفتم

2706