2733
2739
عنوان

چیکار کنم برگرده

105 بازدید | 15 پست

حس بویاییم. اصلا نمیدونم کی از دست دادم. چند روزه که متوجه شدم هیچ بویی نمیفهمم. فقط هفته ی پیش چند روز سردرد شدید و سوزش بینی داشتم و یک روز هم اسهال داشتم و دیگه هیچ علائمی نداشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ازمن دوسہ ہفتہ ای طول کشیدتاخوب شد ولی شوہرم 10و12روزہ خوب شد،بستگی دارہ

شما هم حس بویاییتون رو از دست دادین؟ دیگه چه علائمی داشتین؟ من نس چشاییم هم ضعیف شده

شما هم حس بویاییتون رو از دست دادین؟ دیگه چه علائمی داشتین؟ من نس چشاییم هم ضعیف شده

من برج 4گرفتم،تب ولرزوبدن درد،بی حالی،ضعف،بی اشتہایی،بعدچندروزکہ این علایم بہترشدفہمیدم حس بویایی وچشایی ندارم۔یعنی صفررررحتی مزہ آبلیموونمک رونمیفہمیدم،بوی عطرتند ہمینطور،علایم من وشوہرم مشترک بود ولی ازمن شدیدتربود

وخدایی که بشددددت کافیست❣
من برج 4گرفتم،تب ولرزوبدن درد،بی حالی،ضعف،بی اشتہایی،بعدچندروزکہ این علایم بہترشدفہمیدم حس بویایی وچ ...

من فقط سردرد داشتم. الانم هیچ بویی رو حس نمیکنم. طعم هم فقط شیرینی و ترشی و شوری رو یه کم حس میکنم ولی طعم غذا که دارم‌چی میخورم رو حس نمیکنم

من برج 4گرفتم،تب ولرزوبدن درد،بی حالی،ضعف،بی اشتہایی،بعدچندروزکہ این علایم بہترشدفہمیدم حس بویایی وچ ...

شما تست کرونا هم دادی؟ یعنی مطمئنی کرونا گرفتی؟

2738
شما تست کرونا هم دادی؟ یعنی مطمئنی کرونا گرفتی؟

وقتی بویایی وچشایی درحدصفرمیشہ ویکی ازعلایم شایع کروناس کہ تاحالامن این شرایط روتوعمرم۔تجربہ نکردم یعنی مطمعناکروناست دیگہ

وقتی بویایی وچشایی درحدصفرمیشہ ویکی ازعلایم شایع کروناس کہ تاحالامن این شرایط روتوعمرم۔تجربہ نکردم ی ...

آره من بویاییم صفر صفره. در حدی که کلی ادکلن میزنم اصلا بوش رو احساس نمیکنم. امشبم غذام سوخت چون بوش رو نفهمیدم

آره من بویاییم صفر صفره. در حدی که کلی ادکلن میزنم اصلا بوش رو احساس نمیکنم. امشبم غذام سوخت چون بوش ...

مطمعن باش کروناس وشماناقل ہستین،قرنطینہ باش،من رفتم۔دکتراولین سوالی پرسیدگفت حس بویایی وچشایی داری؟کہ نداشتم

آره من بویاییم صفر صفره. در حدی که کلی ادکلن میزنم اصلا بوش رو احساس نمیکنم. امشبم غذام سوخت چون بوش ...

من۔وشوہرم علایم۔شبیہ ہم بود،ولی بچہ ہام۔فقط باتب رد کردن خداروشکر

مطمعن باش کروناس وشماناقل ہستین،قرنطینہ باش،من رفتم۔دکتراولین سوالی پرسیدگفت حس بویایی وچشایی داری؟ک ...

اخه بچه شیرخوار دارم. درسهای پسرم رو چیکار کنم. در ضمن دیر متوجه شدم فکر کنم مامانم ازم گرفته چون اونم امروز حالش خوب نبود

اخه بچه شیرخوار دارم. درسهای پسرم رو چیکار کنم. در ضمن دیر متوجه شدم فکر کنم مامانم ازم گرفته چون او ...

خانوادت بہ احتمال زیادازت گرفتن،حداقل بیرون نروبقیہ نگیرن شمامقاوم بودی یاویروس ضعیف بودہ ولی شایدروبقیہ یہ جوردیگہ نشون بدہ ،ان شاا،،،،بہتربشی گلم❤

2706