2733
2739

عزیزان من یه دخترخاله دارم که با پسرعمش که قبلاً زنش فوت شده و یه دخترداشته ازدواج کرده الان ۱۵سال ازازدواجشون میگذره و دخترخالم هم دوتابچه داره که میشن سه تا...موضوع اینه که چن وقتی بوده شوهرش مشکوک بوده رمز گوشی اش رودخترخالم نمی‌دونسته شبا به بهانه های مختلف دیرمیومده تا اینکه یه شب یکی درخونشون ومیزنه که یه خانمست میگه زن شوهرتم....صیغه بودیم عکسای نباید روبهش نشون میده و ازاون شب دخترخالم اومده خونه باباش شوهرش هم آدم مغروریه درست حسابی اظهارپشیمونی نکرده دخترخالم گفته بعید خونه ای ک نصفش بنامش هست رو کلا بنامش کنه تا برگرده اما شوهرش قبول نکرده

ما چه کمکی میتونیم بکنیم

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ب نظرم اصلا نره خونش چون بعدا شوهره براش عادی میشه و دخترخالتم خودشو کوچیک میکنه ...بمونه خونه باباش تا شوهرش با س تا بچه ب گوه خوردن بیوفته حتی درخاست طلاقم بده و مهرشو اجرا بزاره ک شوهرش مطمعن شه جدیه...اونوقته میوفته ب التماس و برمیگردونه خونه زنشو

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤
2706