2733
2739
عنوان

خیانت شیرین

634 بازدید | 22 پست

من 37 سالم هست 23 سال هست که فقط یدونه دوست دارم خیلی با هم خوبیم باورتون میشه تا حالا با هم قهر نکردیم چون دو تامون هم خواهر نداریم جای خواهر نداشته رو برای هم پر کردیم من زودتر ازدواج کردم اوم تقریبا ده سال بعد از من ازدواج کرد ولی هم شوهرش خوشگلتر بود هم پولدارتر ولی من ناراحت نشدم چون واقعا دوستش داشتم گذشت و گذشت زندگی دوستم عالی بود شوهرش هم خیلی خوش اخلاق بود تا اینکه اتفاقی دوستم گوشی شوهرش رو میبینه و در کمال ناباوری متوجه خیانت شوهرش میشه جنسی نه ها فقط در حد پیامک داغون میشه ها دیگه دعوا و جیغ و گریه و قهر میکنه میره خونه مادرش اصلا هیچ کس باورش نمیشد وقتی به من گفت، گفتم دروغ میگی امکان نداره شوهر تو صورت آدم رو نگاه نمیکنه چجوری آخه، بگذریم شوهرش به غلط کردن افتاد ولی دوستم کوتاه نمیومد تا اینکه بالاخره با وساطت بزرگترها و هزار جور شرط راضی شد برگرده به زندگی شوهرش هم واقعا پشیمون و شرمنده بود خلاصه بگم که الان خیلی از اون ماجرا میگذره و شوهر دوستم دست از پا خطا نکرده زندگیشون از قبلم بهتر شده خداروشکر خواستم بگم خانمهایی که شوهرتون اشتباه کرده و خیانت کرده یک بار رو فرصت بدید شاید واقعا اشتباه کرده و جبران کنه برای جدایی همیشه فرصت هست گفتم یه جا بگم اذیت نشید ببخشید طولانی شد ولی حتی اگه تایپیک من باعث بشه یه زندگی نجات پیدا کنه ارزش داره خیلی موقعها واقعا مردها فریب میخورن 

اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم دوست شما خوش شانس بوده خاهرمن۸سال داره فرصت میده شوهرش برنمیگرده بعد۱۶سال زن گی همه ادم هامثل همدیگه نیستن

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
منم این عقیده رو دارم اما هی بهم میگن کسی که یه بار خیانت کنه همیشه میکنه نمیدونم

بعضی وقتا چه زن چه مرد ازسر نادونی کارایی میکنن که بعدها خودشون میگن واقعا چرا مااین کارو کردیم البته همه هم اینجورنیستن بستگی به ذات داره

یک عدد عمه فحش خور هستم😒
2740
واسه ما ک اینجوری نبود هرچی بخشیدیم پرروتر شد

امضات 🤪🤪

تآ زَمآنیْ کِهْ رِسیدَنْ بِهْ تُو اِمْکآنْ دآرَدْ∞❤️ زِنْدگی دَرْد قَشَنْگیستْ کِهْ جَرْیآنْ دآرَدْ🖇💕

به قول مهران مدیری گفت اگه باهات خ به خرجتو میکنه عاشقته طلاق بگیر‌چون ما مردا به کسی باج نمیدیم حتما یه غلطی میکنیم🤣🤣 ..درکل این مرد اینجوری بوده ۸۰ درصدشون بازم انجام میدن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
چرا حالا پای اینو اونو وسط کشیده باهم حلش میکردن بهتر نبود🤔

خودش میگفت اون لحظه مثل دیوانه ها شده بودم فقط جیغ و داد میکرده و سریع به مادرش زنگ زده 

اللهم عجل لولیک الفرج
خودش میگفت اون لحظه مثل دیوانه ها شده بودم فقط جیغ و داد میکرده و سریع به مادرش زنگ زده 

اره شوکه شده بنده خدا البته دوستتم الان پشیمونه که کاش بقیه نمیدونستن وباهم حلش میکردن

یک عدد عمه فحش خور هستم😒
 عزیزم دوست شما خوش شانس بوده خاهرمن۸سال داره فرصت میده شوهرش برنمیگرده بعد۱۶سال زن گی همه اد ...

بله درسته ذات بعضی ها واقعا خرابه منطور من به آقا یونی بود که همه جوره خوب هستن حالا یه بار دست از پا خطا کردن

اللهم عجل لولیک الفرج
2706