2733
2739
عنوان

دلم یه شوهر عین حامد تو آقازاده میخواد😁🥰😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2409 بازدید | 153 پست
@جانی_دپ     بیا شوورتو دزدید

چیه خو منم عاشق جانی دپم😝😂

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبول دارم سخته شوهر خوشگل ، شوهر مال خود آدم نیست و فقط آدمحرص میخوره😐 ، خدا واستون حفظش کنه 🙏

چیو حفظ کنه خسته ام خواهر بخدا ی خاستگار داشتم ی ایراد بزرگ داشت همش میگم کاش اونو انتخاب کرده بودم 

2731
چیه خو منم عاشق جانی دپم😝😂

الان میاد برات 😂

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
پسره مذهبیه علاوه بر اون غریبه هم هست و زیاد نمیبینمش ... نجیب و باوقار و خانوم برخورد کردم تاحالا ...

چقدر قشنگ.ان شاءالله چندروز دیگه تعقیبت کنه و خونتونو پیدا کنه و بعدم خواستگاری.😍😍

کاش وقتی به خانه برگشتم،کفش های تو پشت در باشد..
2738
خودتم باید در حد آنجلینا جولی باشی دیگه؟

چرا آنجلینا آنقدر معروفه آخه خوشگل تر از اون زیاد دیدم

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹
چیو حفظ کنه خسته ام خواهر بخدا ی خاستگار داشتم ی ایراد بزرگ داشت همش میگم کاش اونو انتخاب کرده بودم& ...

ای وای ، عزیزم آخه چرااا ، منم خودم اینقدرررر حساسم که نگو ، حتی رو برادرم 😓 ، قشنگگ درکت میکنم

واقعا؟ قبلا کجا بودید ؟ ببخشید فوضولی میکنم 😐 برام جذاب شد 😊 اونجا دیگه جنگ نیست؟ 

خواهش میکنم 

قبلا ایران بودم ن هرات ک امنه البته فعلا 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
الان میاد برات 😂

عه بچه تفرقه ننداز😝

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
2706