2733
2739
عنوان

تولدهمسرمه....

490 بازدید | 45 پست

سه روزدیگ تولدهمسرمه میخواستم براش کیک بگیرم که الان بستس قنادیا.

توخونه چه کیکی درست کنم ک خوب بشه؟یاچجوری تزئین کنم وچطورخامه کشی؟

لطفاکمک کنیدممنون😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم من کیک درست نکن شام ببرش بیرون بعدشم کادشو بده و تمام

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!
2728

مبارک باشه🥳🥳

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
2738
تواین اوضاع بیرون نمیشه رفت...

خوب پس اگه نمیشه خودت چند نوع غذا و دسر درست کن 

کیک خیس و ژله و مارشمالو و... 

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!

کلی دستور کیک  با تزیین های خوشگل تو اینستا و گوگل هست سرچ کن کمکت میکنن .‌ من هفته ی دیگه تولدمه .شوهرم ده روز بعدش  و دخترم دو روز بعد از تولد باباش‌‌.‌ آذر واس ماس 

این نیزبگذردچون میگذرد غمی نیست
2706