2733
2739

مثلا کسایی که ب فال و... اینا اعتقاد دارن هستید و اصلا حرفی رو ک برخلاف عقیدتون بزنن قبول ندارید و هیچوقت عقیدتون رو عوض نمیکنید اگرم اشتباه باشه که دیدتون کوتاه و فقط زندگی رو تو زمین میبیند    .یا آدمی هستید که افکارش خیلی جدید و دید واضح و بزرگی داره و منطقیه و ب خرافات اعتقاد نداره و... لطفا راستشو بگید نظر سنجیه

تعداد رای : 14
نظرسنجی
اولی
3
21%
دومی
11
78%

من با ۲۰ سال سن قطعا باید دومی باشم دیگه 

ولی از دید اطرافیانم من از روشن فکری گذشتم 

ولی واقعا طرز تفکر من با اطرافیانم خیلیییی متفاوته و این خیلی بده

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بینابین، تو بعضی موارد سنتی و بعضی موارد روشنفکر، مثلا پوشش و‌لباس و افکار و فعالیتهای اجتماعی و ارتباطی روشنفکر ولی تو مواردی مثل مشروب و پارتی و سیگار و افکار ضد دینی و ... سنتی

روشن فکرم... ولی یه روشن فکر واقعی 

من افکارم امروزیه. ولی افکار دیگران رو داغون نمیبینم

من عقایدم امروزیه. ولی به عقاید دیگران توهین نمیکنم

من چهارچوب های بسته ای ندارم. ولی چهارچوب دیگران هم خراب نمیکنم

عقیده اصلیم اینه:به همه باید احترام گذاشت

برای اینهمه برای غیر تکراری..🌘
2740
من چیزی بینشونم راستش ی سری حرمتا رو هنوزم دوس دارم نگه دارم با ۲۴ سال سن اصلا به رد کردنش نمیکنم ...

نه خب وقتی دربارش تحقیق کنی چندتا کتاب برخلافش بخونی بهت ثابت شه اشتباهه وگرنه درست باشه چرا باید کنارش گذاشت

روشن فکرم... ولی یه روشن فکر واقعی  من افکارم امروزیه. ولی افکار دیگران رو داغون نمیبینم من ع ...

هر عقیده ای قابل احترام نیست اگه اینجوری باشه به گاو پرستی هندی و.. هم باید احترام گذاشت

هر عقیده ای قابل احترام نیست اگه اینجوری باشه به گاو پرستی هندی و.. هم باید احترام گذاشت

اونا هم برای خودشون قابل احترامن

من تایید نمیکنم اما رد هم نمیکنم

یا چیزیو دوست دارم

یا بی تفاوتم

برای اینهمه برای غیر تکراری..🌘
نه خب وقتی دربارش تحقیق کنی چندتا کتاب برخلافش بخونی بهت ثابت شه اشتباهه وگرنه درست باشه چرا باید کن ...

عزیزم مثلا من واقعا روابط دختر و پسر  مامحرم‌رو نمیپسندم

ولی اگ با اطلاع خانواده و با قصد اشنایی باشه خوبه

منظورم این موارده چیزی ک خدا ردش کرده کدوم کتاب میتونه خلافشو ثابت کنه؟؟

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد
بینابین، تو بعضی موارد سنتی و بعضی موارد روشنفکر، مثلا پوشش و‌لباس و افکار و فعالیتهای اجتماعی و ارت ...

مشروب و پارتی ک اصلا روشنفکری نیست من روشنفکری تو واقع بینی به جهان میبینم

2706