2733
2739

پسر من از اول ک بدنیا اومد بدخواااااب بود

کلا اوایلش تا ۶ ماه کولیک داشت تا صبح نمیخابید  

کولیکش خوب شد ریفلاکس گرفت.  

ریفلاکسش خوب شد بدخوابی شدییید داشت  

ینی تاپیکای منو ببینین نصفش واسه بدخوابی پسرمه🤦‍♀️🤦‍♀️😑😑😑

ینی پیر منو دراورد از بدخوابی.الان نزدبک دوسالشه.۲۳ ماهشه

الان دوسه هفته س خداروشکر خوب شده ساعت دوازده نهایتا خوابه.

قبل خواب بهش شیرعسل میدم‌

شاید باورتون نشه ولی تا میخوره میخابه  

اصلا خودمم تعجب میکنم.

حتی اگه بعد از ظهر بخابه بازم اینو بهش میدم میخابه.

یه لیوان شیر محلی با نصف قاشق عسل.

یکی دیگه هم اینه ک تو طول روز حسابی خسته ش میکنم.

دوچرخه واسش میارم 

دنبال بازی میکنیم

حسابی باهاش بازی میکنم انرژیش تخلیه میشه.

لامپهارم همه رو خاموش میکنم میزارمش تو جاش و خودمم میخابم.اونم بعد یه ربع خوابش میبره.

گفتم شاید بدردتون بخوره🤗🤗

دخترمن همیشه دوازده میخاییل الان دوشنبه یکسره گریه و خودشو اینور اون ور میزنه نمیدونم چشه؟نمیدونم انقدر خونه ایم دلتنگ شده نمیدونم جایییش درد میکنه فقط شب ده به بعد اینطور میکنه

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر پاستوریزه بده به بچه محلی خوب نیست. اگه توضیحات بیشتر خواستی برو پیج دکتر ظریفی توضیح مفصل داده که چرا پاستوریزه باید داد dr_zarifi

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728
اون راه حل نداره متاسفانه🤦‍♀️🤣

خودت چهارلیتر شیر محلی با ی شیشه عسل قاطی کن شایدخوابت برد،اما نگار جدی میگم واسه پوستت،واسه چشات خیلی بده بیخابی چروک میکنه زیرچشاتو گود وسیاه میکنه سردرد میگیری کلا ب فنا میریا عادتتو ترک کن

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
2738
شیر پاستوریزه بده به بچه محلی خوب نیست. اگه توضیحات بیشتر خواستی برو پیج دکتر ظریفی توضیح مفصل داده ...

پسرداییم تو شرکت معتبر لبنیات کار میکنه.اسمشو نمیتونم بگم.ولی خییییلی معروفه

ولی بخدا قسم میخوره همه شیر ها و کره و خامه و ماست همممممش مواده!

میگه اصلا هیچیش شیر نیست!

یکی دیگه از پسردایی هامم خودش لبنیاتی داره

اونم خودش بخدا بهم گفت حتی ماستی ک میبنده نصفش شیرخشکه.

گفت واسمون نمیصرفه بخایم همشو شیرگاو بریزیم.

ماست شرکتی نه ها!

لبنیاتی

من از وقتی شنیدم همیشه خودم ماست میبندم و فقط شیرمحلی میگیریم.با همونم ماست میزنم.

شیر رو هم همسرم مستقیم از گاوداری میخره.

شیر محلی رو یه ربع بجوشونی دیگه هیچ مشکلی نداره

تنها میخابه؟  شاید میترسه کنارش بخاب شایدم دندون درمیاره

تنها نه بابا کنارمه دندون پایینیش و بالایی اون ته که بزرگترن اونا زدن بیرون سه تاش باهم نصفه فعلا در اومدن نمیدونم که   

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
خودت چهارلیتر شیر محلی با ی شیشه عسل قاطی کن شایدخوابت برد،اما نگار جدی میگم واسه پوستت،واسه چشات خی ...

من قبل خواب عادت دارم قهوه میخورم🤣🤣🤣🤣

تو طول روز پسرم نمیزاره به کارام برسم

شبا با ارامش انجام میدم.تو سکوت و تنهایی

تنها نه بابا کنارمه دندون پایینیش و بالایی اون ته که بزرگترن اونا زدن بیرون سه تاش باهم نصفه فعلا در ...

منم چهارتا دندون اخریش داره درمیاد

۱۶ تا داره همین ۴ تا مونده

شدییید بدغذا شده🤦‍♀️🤦‍♀️

پسرداییم تو شرکت معتبر لبنیات کار میکنه.اسمشو نمیتونم بگم.ولی خییییلی معروفه ولی بخدا قسم میخوره هم ...

هر کی یه چی میگه والا موندیم چه کنیم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
پسرداییم تو شرکت معتبر لبنیات کار میکنه.اسمشو نمیتونم بگم.ولی خییییلی معروفه ولی بخدا قسم میخوره هم ...

اره خیلی خوبه اصلا طعم شیرمحلی فرق داره من حتی شیر محلی میگیریم پنیرم درست میکنم از پنیر بیرون خوشم نمیاد طم نداره،ماست وسرشیرم خودم درست میکنم

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
2706